15 червня 2017 року місто Чорноморськ відвідала делегація Представництва Європейського Союзу в Україні

прапор.jpg

15 червня 2017 року місто Чорноморськ відвідала делегація Представництва Європейського Союзу в Україні . Візит делегації відбувся в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Представництво ЄС  зустрілися з Чорноморським міським головой, представниками виконавчого комітету Чорноморської міської ради, спеціалістами  в галузі освіти, спорту, культури, громадськими організаціями, молоддю.  На зустрічі були обговорені важливі питання взаємодії в сфері освіти, розвитку бібліотечної сфери і порушені актуальні питання екології.  Запропоновано шляхи взаємодії  для можливостей співпраці та огляду спільних програм та проектів ЄС в Україні.

Окремо, о невимушеній обстановці,  делегація Представництва ЄС зустрілася з місцевими журналістами, медіа та громадськими активістами для обговорення  проектів для програми ЄС  та медіа-ситуації в регіоні. Обговорювалися нагальні  проблеми журналістів у Чорноморськом регіоні.

З метою поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності щодо розвитку відносин між Україною та ЄС була проведена  інтерактивна гра- симуляція з місцевими школярами. Наприкінці  дня біля спорткомплексу "Юність" проведена вікторина на тему "Впізнай миттєвості твоєї Європи»,  переможці  були нагороджені призами.

                             

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Чи зручно вам працювати з сайтом?

    Інші опитування