15 червня 2017 року місто Чорноморськ відвідала делегація Представництва Європейського Союзу в Україні

прапор.jpg

15 червня 2017 року місто Чорноморськ відвідала делегація Представництва Європейського Союзу в Україні . Візит делегації відбувся в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Представництво ЄС  зустрілися з Чорноморським міським головой, представниками виконавчого комітету Чорноморської міської ради, спеціалістами  в галузі освіти, спорту, культури, громадськими організаціями, молоддю.  На зустрічі були обговорені важливі питання взаємодії в сфері освіти, розвитку бібліотечної сфери і порушені актуальні питання екології.  Запропоновано шляхи взаємодії  для можливостей співпраці та огляду спільних програм та проектів ЄС в Україні.

Окремо, о невимушеній обстановці,  делегація Представництва ЄС зустрілася з місцевими журналістами, медіа та громадськими активістами для обговорення  проектів для програми ЄС  та медіа-ситуації в регіоні. Обговорювалися нагальні  проблеми журналістів у Чорноморськом регіоні.

З метою поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності щодо розвитку відносин між Україною та ЄС була проведена  інтерактивна гра- симуляція з місцевими школярами. Наприкінці  дня біля спорткомплексу "Юність" проведена вікторина на тему "Впізнай миттєвості твоєї Європи»,  переможці  були нагороджені призами.

                             

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань