Привітання міського голови з Днем захисника України

mer.jpeg
Шановні чорноморці!
Вітаю Вас з Днем захисника України!
 
14 жовтня – одна із найважливіших дат для нашої держави. Цього дня ми віддаємо шану героїчним сторінкам історії України, подвигу всіх поколінь захисників, які боронили нашу Батьківщину, віддавали своє життя за її свободу та незалежність.
З особливою вдячністю ми звертаємось в цей день до ветеранів  Другої світової війни, учасників бойових дій, всіх, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил України і головне -  хто на сході країни захищає наш мир та незалежність держави. Сьогодні саме учасники антитерористичної операції виступають запорукою суверенітету, недоторканності та територіальної цілісності України.  Низький уклін Вам, наші захисники.  
Повсякденне життя підказує нам, що сучасні захисники України, мешканці Чорноморська,  потребують нашої підтримки та допомоги. 
Сьогодні учасники АТО та їх родини за кошти міського бюджету отримують таку  допомогу, а саме:

 

- щомісячну матеріальну допомогу інвалідам війни з числа учасників АТО – 600 грн.;
- одноразову матеріальну допомогу мобілізованим у розмірі – 1500 грн.; пораненим учасникам АТО -  5000 грн.;
- щомісячну допомогу родинам, у яких є неповнолітні діти – 250 грн. для кожної дитини; відвідування дошкільних та оздоровчих закладів на безоплатній основі; компенсація за проїзд для студентів та інше. 
Лише за 10 місяців поточного року  з міського бюджету тільки на матеріальну допомогу мобілізованим,  учасникам АТО, їх родинам  було виділено близько 200 тисяч грн. 
На даний час на завершальному етапі знаходиться розробка програми підтримки учасників бойових дій та членів їх сімей на 2018 – 2020 роки. Це буде комплексна програма, яка включатиме більше 30 заходів, спрямованих на підвищення рівня соціального захисту учасників бойових дій, їх сімей та сімей загиблих героїв. 
В Чорноморську за підтримки міської влади  проходить україно –  норвезький проект, спрямований на соціальну реабілітацію та підтримку учасників АТО. 
В рамках проекту викладачі Одеського педагогічного університету навчають учасників АТО сучасним основам бізнесу та маркетингу. Їх дипломною роботою буде бізнес - план, який враховуватиме специфіку нашого міста та регіону. Конкурсна комісія визначить кращі бізнес - плани, а їх автори отримають фінансову підтримку з міського бюджету на реалізацію своїх проектів. Такі проекти вкрай необхідні для подальшої адаптації та реабілітації тих, хто побував в зоні бойових дій. 
Велика увага в нашому місті приділяється патріотичному вихованню молоді, вшануванню подвигу учасників бойових дій. Чорноморськими авторами було видано 3 книги про війну на Сході України, про наших захисників. 
Шановна громадо, з нагоди державного свята Дня захисника України бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя, злагоди вам і вашим родинам. А головне - мирного неба над нашою державою!
ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань