Оздоровча кампанія 2018 року

big-lito.jpg

Станом на 10.07.2018 р. оздоровчими та відпочинковими послугами забезпечено понад 3500 дітей шкільного віку Чорноморської територіальної громади.

Особлива увага приділяється оздоровленню дітей соціально незахищених категорій. За рахунок коштів міського бюджету закуплені путівки до позаміського оздоровчого табору «Альбатрос» для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб та  з сімей   учасників бойових дій.

З 9 липня розпочалась друга оздоровча зміна у таборі «Альбатрос» і 20 дітей з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 24 дитини з числа багатодітних малозабезпечених сімей, з сімей внутрішньо переміщених осіб, сімей   учасників бойових дій вже отримали безкоштовні путівки  та відпочиватимуть 21 добу у позаміському таборі «Альбатрос».

         З метою проведення якісного та безпечного оздоровлення та відпочинку дітей, оперативного реагування на факти порушення прав дітей в закладах оздоровлення та відпочинку на офіційному веб - сайті Департаменту соціальної та сімейної політики обласної державної адміністрації розміщено телефони «гарячої» лінії Уповноваженого Президента України з прав     дитини – 0442557675 і Департаменту соціальної та сімейної політики облдержадміністрації -0487250635 для ознайомлення батьків і дітей.                                         

Літня оздоровча кампанія триває.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань