В Україні 8 липня відзначають свято - День сім'ї

268024_1.jpg

Український День родини відносно молоде свято і відзначаєтся з 2012 року. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 "Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят" був підписаний 30 грудня 2011 року. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня..

На території Чорноморської міської ради зареєстровано 505 багатодітних сімей, які виховують 1640 дітей. Кількість  багатодітних сімей збільшується. Щороку у міському бюджеті передбачаються кошти на придбання шкільного приладдя учням навчальних закладів Чорноморської міської ради, які виховуються у багатодітних, малозабезпечених сім’ях, сім’ях, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. Діти з числа позбавлених батьківського піклування, які йдуть у 1 клас щорічно забезпечуються шкільними портфелями та канцелярським приладдям.

З  метою оптимізації  соціального  захисту  сімей, підтримки інституту сім'ї у м. Чорноморську розроблена  міська  цільова Програма соціального  захисту   та  соціальної    підтримки ветеранів,    інвалідів,    одиноких     пенсіонерів, малозабезпечених     верств   населення,  молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського           піклування,        Черноморської територіальної    громади    на  2016-2020   роки. На виконання програми  щороку багатодітні сім’ї , які зареєстровані та фактично проживають на території Чорноморської територіальної громади і сумлінно виконують батьківські обов’язки отримують одноразову матеріальну допомогу до Дня родини України. 

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань