Календарний план м. Чорноморськ на січень 2019 року

Chornomorsk.jpeg
Календарний  план
 м. Чорноморськ 
СІЧЕНЬ  2020  р.
Захід Час Місце
 проведення 
1 січня (середа)
Новий рік
Всесвітній день миру
2 - 10 січня
Зимовий табір "Школи лідерів" 10:00 БДЮТ
Новорічна виставка дитячих малюнків "На порозі - Новий рік!" Уточнюється БДЮТ
3 січня (п'ятниця)
Турнір з пляжного волейболу серед дівчат 2007 р.н. та молодших 10:00 КДЮСШ
3 - 6 січня
Новорічний турнір з класичних шашок серед дітей 10:00 ДЮСШ ШШ
Новорічний турнір з класичних шахів серед дітей масових розрядів 14:00 ДЮСШ ШШ
Новорічний турнір з класичних шахів серед дітей перших розрядів 16:00 ДЮСШ ШШ
3 - 31 січня 
Природоохоронна акція "Зимуючі птахи". Розвішування годівничок. Еко-клич "Зимуючі лебеді" 11:00 - 16:00 ЦЕНТУМ
4 січня (субота)
Чемпіонат Одеської області з футзалу серед дітей 2005-2014рр.н.  10:00 - 17:00 П/С "Юність"
велика зала
Чемпіонат м.Чорноморська з футзалу 17:00 - 20:00 П/С "Юність"
велика зала
5 січня (неділя)
Чемпіонат Одеської області з футзалу серед дітей 2005-2014рр.н.  8:00 - 11:00
14:00 - 19:00
П/С "Юність"
велика зала
6 січня (понеділок)
Святвечір
Закінчення Різдвяного посту
8 - 9 січня 
Всеукраїнський зимовий облік птахів 9:00 Приморський парк
Святковий вертеп "Дозвольте колядувати, свято зустрічати" 10:00 БДЮТ
9 січня (четвер)
Участь викладачів ДШМ у міській педагогічній конференції. Локація "Українське подвір'я" 9:00 ЗОШ № 2 (ДШМ)
Відділ освіти
"Пітер Пен проти Капітана Крюка". Спектакль-казка для дітей молодшого віку від театральної студії "Трикутник" 11:00 Олександрівська ЗОШ, ОБК
9 - 12 січня
Новорічний турнір з класичних шашок серед дітей 10:00 ДЮСШ ШШ
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості  "Об'єднаймося ж, брати мої!", присвяченого Шевченківським дням Уточнюється ДШМ
ІХ Відкритий територіальний конкурс юних художників "Різдвяні візерунки" Уточнюється
ХІ Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс дитячої й юнацької творчості "Яскрава країна" в Трускавці-2020" 14:00
Новорічний турнір з класичних шахів серед дітей масових розрядів 14:00 ДЮСШ ШШ
Новорічний турнір з класичних шахів серед дітей перших розрядів 16:00 ДЮСШ ШШ
11 січня (субота)
Чемпіонат Одеської області серед дітей 2005 - 2014рр.н. з футзалу 10:00 - 17:00 П/С "Юність"
велика зала
Майстер-клас вокального ансамблю "Іскорки" - "Співаємо щедрівки разом" 10:30 Малодолинський будинок культури
Різдвяний турнір з гандболу серед хлопців 2011 р.н. та молодших 11:00 КДЮСШ
Чемпіонат м.Чорноморська з футзалу 17:00 - 20:00 П/С "Юність"
велика зала
12 січня (неділя)
Чемпіонат Одеської області з футзалу серед дітей 2005 - 2014рр.н. 8:00 - 11:00
14:00 - 19:00
П/С "Юність"
велика зала
ХІІ-й міський фестиваль-конкурс різдвяних піснеспівів "Різдвяні дзвони-2020" 14:00 Палац культури
Виставка декоративно-прикладного мистецтва умільців народної творчості клубів "Обереги", "Альтернатива" ПК 14:00
Виставка художніх робіт учнів художнього відділення ДШМ "Різдвяні візерунки" Протягом дня
13 січня (понеділок)
Старий Новий рік
Майстер-клас гуртка "Весела майстерня" "Зимовий колорит" Уточнюється Малодолинський будинок культури
"Україна колядує-колядує вся земля." Шануємо українські традиції - колядок народне святкування Уточнюється Бурлачобалківський клуб
"Щедрий вечір, добрий вечір". Українські вечорниці зустрічаємо Різдво разом з односельцями 16:00 Олександрівський будинок культури
14 січня (вівторок)
Обрізання Господнє
Загальноміське апаратне засідання 8:30 Зал засідань
15 січня (середа)
Майстер-клас з виготовлення будиночків для птахів 14:00 ЦНТТУМ
Комісія у справах дітей 15:00 Зал засідань
16 січня (четвер)
Майстер-клас гуртка "Весела майстерня" "Зимовий колорит" 16:00 Малодолинський будинок культури
17 січня (п'ятниця)
Театральна вистава "Мужики не танцюють стриптиз" (оренда) Уточнюється Палац Культури
18 січня (субота)
Чемпіонат Одеської області з футзалу серед дітей 2005 - 2014 рр.н. 10:00 - 17:00 П/С "Юність"
велика зала
Чемпіонат м.Чорноморська з футзалу 17:00 - 20:00 П/С "Юність"
велика зала
18 - 19 січня
Турнір вихідного дня з шашок 10:00 ДЮСШ ШШ
Турнір вихідного дня з шахів 14:00 ДЮСШ ШШ
19 грудня (неділя)
Хрещення Господнє
Чемпіонат Одеської області з футболу серед дітей 2005 - 2014 рр.н. 8:00 - 11:00
14:00 - 19:00
П/С "Юність"
велика зала
"Водохресне купання" - Хрещення Господнє. Святкова програма, вогнище, народне гуляння 10:00 Бурлачобалківський клуб, ЖМ "Совіньон"
20 січня (понеділок)
Дитяча театральна вистава "Теремок" (оренда) Уточнюється Театральна зала ПК
21 січня (вівторок)
Міжнародний день обіймів
22 січня (середа)
День Соборності (День Злуки)
Церемонія покладання квітів, присвячена Дню Соборності України "Незламна і єдина - Соборна Україна" 10:00 Горельєф Т.Г.Шевченка
Показ документального фільму "Соловей співає. Доки голос має" (про українську мову) 16:00 Театральна зала ПК
"Єднаймося разом" - святковий концерт до дня Соборності України 18:00 ББК
23 січня (четвер)
Засідання виконавчого комітету 10:00 Зал засідань
Екскурсія на Сухий лиман: "Моніторинг зимуючих водоплаваючих птахів" 14:30 Паромна переправа
23 - 25 січня
Міська спартакіада учнів шкіл з баскетболу 10:00 ЗОШ № 7
24 січня (п'ятниця)
Змагання з параплану "Найдовший політ" 14:00 ЦНТТУМ
Чемпіонат України з гандболу ІV тур юнаки 2005 р.н. 18:00 - 20:00 П/С "Юність"
велика зала
24 - 25 січня
Чемпіонат  України "Дитяча ліга" серед юнаків 2005р.н. 10:00 П/С "Юність"
25 січня (субота)
День великомучениці Тетяни
Чемпіонат Одеської області з кікбоксингу 8:00 - 18:00 П/С "Юність"
зала боксу
Чемпіонат України з гандболу ІV тур юнаки 2005 року 9:00 - 11:00 П/С "Юність"
велика зала
25 - 26 січня
Турнір вихідного дня з шашок 10:00 ДЮСШ ШШ
Турнір вихідного дня з шахів 14:00 ДЮСШ ШШ
26 січня (неділя)
День працівника контрольно-ревізійної служби України
Міжнародний день митника
Чемпіонат Одеської області з кікбоксингу 9:00 - 14:00 П/С "Юність"
зала боксу
27 січня (понеділок)
Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту
Зона Чемпіоната України з футзалу 2009 р.н. 9:00 - 14:00 П/С "Юність"
велика зала
28 - 29 січня
Зона Чемпіоната України з футзалу 2009 р.н. 8:00 - 18:00 П/С "Юність"
велика зала
29 січня (середа)
День мобілізації зусиль проти загрози ядерної війни
День пам'яті Героїв Крут
Міський фестиваль "Заради життя". Виступи команд Юних пожежних "Щоб не трапилось" 14:00 ЗОШ № 7
30 січня (четвер)
День спеціаліста військово-соціального управління ЗСУ (Збройних Сил України)
Зона Чемпіоната України з футзалу 2009 р.н. 9:00 - 14:00 П/С "Юність"
велика зала
31 січня (п'ятниця)
Всесвітній день ювеліра (Міжнародне професійне свято ювелірів)
Протягом місяця
Персональна виставка "Щастя є!" Тетяни Молодої (живопис, графіка, пап'є) Уточнюється
(до 20.01.19)
Виставкова зала музею
Виставка колекційної ляльки "Світ високої моди і краси в лялькових образах" Уточнюється
(до 20.01.19)
Музей
Виставка живопису та графіки "Зимові канікули" художників м.Чорноморська Гайдамаки М., Драгопуз В. та ін. Уточнюється Фойє Палацу культури
Щочетверга
Безкоштовні курси української мови за ініціативи ГО "Еко-Провінція" та письменниці В.О. Сидорук 10:00 Міська дитяча бібліотека
Робота дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги згідно графіку:
За ініціативою Одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
14:00-16:00 Центральна міська бібліотека
Щонеділі
Безкоштовні курси української мови за ініціативи ГО "Еко-Провінція" та письменниці В.О. Сидорук 10:00 Міська дитяча бібліотека
Спецпроєкт для людей похилого віку "Пісні на свіжому повітрі" (керівник Ю.Плохотнюк) Уточнюється Фойє ПК
Вечір відпочинку під супровід муніципального оркестру (під кер. Ю. Щірби) Уточнюється Фойє ПК
 
ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань