План культурно - масових заходів міського свята «Гостинна хвиля» та відзначення Дня фізичної культури і спорту (11 вересня 2021 р.)

Міське свято «Гостинна хвиля - 2021» (1).png

Назва заходу

Дата провед

Місце проведення

Відповідальний

Бібліотечні заходи

1

«Ніжні квіти дарують нам радість» виставка - експозиція

10.09. Протягом дня

ЦМБ,  відд. обсл

Лещенко Євгенія

2

«Шепочуть квіти ніжно пелюстками…» виставка - колаж

 

 

10.09 Протягом дня

ЦМБ, юн. відд.

 

Лещенко Євгенія

3

«Про що говорять квіти?»

(квіти в легендах і переказах) огляд - інформина

08.09. Протягом дня

МДБ, 5-9 кл.

Лещенко Євгенія

4

«Квіти в казках» квіткова

вікторина

09.09.

11:00

МДБ, 1-4

Лещенко Євгенія

5

«Квіткова дивина» огляд-експозиція

09.09.

Протягом дня

МДБ, мист.

Лещенко Євгенія

6

«Дари осені» виставка - ікебана

 

10.09

Протягом дня

Ф. №2, Олександрівка

Лещенко Євгенія

 

«Дивосвіт природи»

виставка робіт з природ. мат-лів

9.09

Протягом дня

Ф. №4

с. Б. Балка

Лещенко Євгенія

Виставкові заходи

1

 

Виставка авторських ляльок Барбі «Пані України»,

 

01.09-15.09

 

Музей образотворчих мистецтв

ім.О.Білого

Антонець Ірина

2

Відкриття виставки рукоділля людей похилого віку, членів Спілка ветеранів м.Чорноморська

09-11.09

16:00

3

Відкриття виставки живопису та графіки Заслуженого художника України Валерія Пруднікова з нагоди 75-річчя (м.Чорноморськ)

16:00

Виставкова зала,

Проспект Миру, 30-Г

 

Антонець Ірина

 

Народне гуляння на площі біля Палацу Спорту  «Юність»

11 вересня 2021 р. (субота)

 

1

Урочисте відкриття свята.

Вітання міського голови Василя Гуляєва.

Нагородження

 

11:00

Сцена біля Палацу спорту

 

 

 

 

 

 

 

 

Крістанова Юлія

 

2

Конкурс та дефіле фентезі костюмів

«CHORNOMORSK Cos Play FANTASY»

 

12:00

Крістанова Юлія

 

3

«Фестиваль борщу»

13:00 –15:00

Крістанова Юлія

 

4

Показові виступи спортсменів міста

15:00 -17:00

 

5

Святкова програма творчих колективів  КЗ «Школа мистецтв ім. Л.Нагаєва» «Осіння рапсодія''

17:00

Караванський Олег

6

Концертна програма «Золоті промінчики» народної циркової студії «Арлекіно» (кер.Волик Н.) культурно-ділового центру порту

18:00

Волик Надія

7

Звітний концерт студії бального танцю «Сузір’я» ( кер. В.І. Афанасьєва)

19:00

Валентина Афанасьєва

8

Святкова програма колективів сучасного танцю міста

20:00

Лобода Максим

 

9

Виступ дуету ANNA MARIA ( м.Київ)

21:00

 

 

«Містечко майстрів» виставка декоративно-ужиткового мистецтва

Протягом дня

 

Гоцуляк Варвара

Лобода Максим

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань