Церемонія підняття Державного Прапору України та Прапору Європи

Image-1.jpeg

11 травня 2017 року о 12.00 біля будівлі Чорноморської міської ради відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапору України та Прапору Європи. Захід пройшов в рамках відзначення в Україні Дня Європи.

На церемонії були присутні представники влади, учасники Антитерористичної операції, молодь міста та громадськість.

Підняли  Державний Прапор України та Прапор Європи під виконання Державного Гімну України та Гімну Європи «Ода радості» міський голова Валерій Хмельнюк та Президент Парламенту Гімназії, лідер учнівського самоврядування Олександр Саїнчук.

Після того, як Прапори були підняті, до усіх присутніх звернувся міський голова. Валерій Якович підкреслив, що  це свято є підтвердженням того, що наша держава невід'ємна частина великої європейської сім'ї. Під час Революції Гідності громадяни України чітко показали свою позицію, що вони хочуть бути частиною Європейського співтовариства, сповідують його ідеї і цінності, прагнуть жити в успішній демократичній європейській країні. Революція Гідності була революцією за Європу.
Особливі слова подяки він висловив учасникам антитерористичної операції, які зі зброєю в руках захищають європейський вибір нашої держави, її територіальну цілісність і волю, оберігають наш мир та спокій.

Слід відмітити, що у цей день в нашому місті був піднятий не просто Прапор Європи, а висока нагорода, яку отримало наше місто в 2016 році від Парламентської Асамблеї Ради Європи. Цей прапор - символ того, що в нашому місті реалізується багато європейських стандартів життя, і в цьому заслуга всіх наших мешканців.

            

   

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань