ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ!

Культура.jpg

Повною несподіванкою для тих, хто прийшов учора, 9 листопада, в театральну залу Палацу культури, стала театральна вистава на честь Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Справжнє свято, в якому були відкинуті умовності, штампи, протокольні слова - і панували сміх, оплески і несподівані сюрпризи.

Протягом півгодини на сцені були всього три персонажа, яскраво і екстравагантно зіграли обробку знаменитої казки Леоніда Філатова «Про Федота-стрільця, удалого молодця». Тільки мова цього разу йшла не про філатовських героях, а про цілком відомих людей, працівників культури Чорноморська. Не всі і не відразу змогли дізнатися у придворній дамі, королі і самому «Федоті» начальника відділу культури Юлію Крістанову, директора Палацу культури Світлану Кучеренко та викладача Дитячої школи мистецтв Максима Скоблінского.

Прямо під час святкової вистави на сцену запрошували керівників установ культури Чорноморська: музею образотворчих мистецтв ім. А Білого, дитячої школи мистецтв, бібліотек і клубів - і вручали грамоти, адресовані їм та їхнім колективам. А, на завершення свята великий блок віршів і музики був виконаний Світланою Лукиною - чудовим майстром художнього слова, лауреатом премій імені К. Паустовського та І. Рядченко, членом президії обласної Ради Миру - і її незмінним партнером по сцені, піаністом, доктором мистецтвознавства, професором Євгеном Лукашовим.

«Захоплені чудовим концертом, підготовленим на честь Всеукраїнського дня працівників культури, - написав міський голова Чорноморська Валерій Хмельнюк. - Від щирого серця вітаю з професійним святом усіх працівників культури Чорноморська! Окрему подяку хочеться сказати начальнику відділу культури Чорноморського міськради Юлії Крістановой, директору Палацу культури Світлані Кучеренко і викладачеві ДШМ ім. Л.Нагаєва Максиму Скоблінскому за оригінальний сценарій і яскраве втілення. У цей день хочу побажати всім працівникам сфери культури і творчим колективам Чорноморська щастя і удачі, благополуччя та натхнення! Ми чекаємо фестивалів і виставок, конкурсів та свят, які завдяки вам стають незабутніми!»

Відзначимо, що культуру в Чорноморську «робить» зовсім невеличкий колектив, що нараховує всього близько 200 чоловік. У Чорноморську налічується безліч танцювальних, художніх і театральних шкіл і студій, 3 літературних об'єднання, власна Спілка художників і творче об'єднання художників «Ніка». Завдяки цьому наше місто завжди насичене цікавими подіями, що створюють атмосферу творчості і креативу.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань