День українського добровольця!

IMG_4197.JPG

14 березня 2018 року  в парку Праці відбулося відкриття пам’ятного знаку «Полеглим за Батьківщину», присвячене до Дня українського добровольця.

Відкрили пам’ятник Чорноморський міській голова Хмельнюк Валерій Якович та учасник антитерористичної операції на сході України, доброволець Середюк Ігор Євгенович.

За самовіддану вірність військовій присязі та Батьківщині, особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету, недоторканності та територіальної цілісності України, важливий внесок у консолідацію українського суспільства навколо ідей захисту і зміцнення державності та з нагоди  Дня українського добровольця почесними грамотами та подяками були нагороджені учасники антитерористичної операції на сході України.

У заході взяли участь представники міської влади, трудових колективів, громадських організацій, учасники АТО, учнівська молодь та всі бажаючі мешканці нашого міста.

Церемонія відкриття пам’ятного знаку «Полеглим за Батьківщину» завершилась покладанням квітів та виконанням Державного Гімну України.

         

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань