Шановні чорноморці! Дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу! Вітаю Вас з Днем Перемоги над нацизмом!

mer.jpeg

73 роки віддаляють нас від травня 1945, коли нацизм в Європі був переможений. Це особливий день для громадян Землі. Ми зберігаємо пам'ять про ті сторінки історії, коли одна біда зріднила людей різних національностей і віросповідань, пробудила найвищий патріотизм, героїзм і стійкість у боротьбі з ворогом. Ця Перемога далася нашому народові дуже дорогою ціною. Мільйони солдатів, героїчно захищаючи свою землю, загинули смертю хоробрих на полях жорстоких боїв. Ми завжди будемо вшановувати наших співвітчизників, які віддали життя і здоров'я заради свободи і незалежності. В наших серцях не вичерпається подяка за подвиг ветеранів-фронтовиків, трудівників тилу, а також всіх, хто піднімав знищені міста і села з руїн і попелу.

Рік за роком йде в минуле одна з найбільш кровопролитних і разом з тим пам'ятних сторінок нашої історії. Рік за роком невблаганно зменшується кількість ветеранів, свідків тих страшних подій.

На жаль поряд з нами залишилось дуже мало учасників бойових дій Другої світової війни. І наше головне спільне завдання - оточити їх своєю увагою, любов'ю і турботою. Традиційно до свята наші ветерани отримають адресну матеріальну підтримку, допомогу і привітання від молодого покоління нашого міста, яке виховується на кращих прикладах патріотизму, відваги і мужності. У нашому місті існують десятки програм, спрямованих на надання допомоги, як ветеранам, так і всім незахищеним категоріям наших громадян. Більше 40 млн. гривень виділено з міського бюджету на соціальний захист. Щорічно ця цифра збільшується і всім, хто потребує допомоги, місто завжди підставляє своє плече. Міська влада намагається максимально забезпечити комфортне життя містянам. Відкриваються нові дитячі майданчики, сквери, стадіони, школи, дитячі садки, реконструюються внутрішньодворові території, ремонтуються дороги. Закуповується нове обладнання для наших медичних установ, проводяться ремонти їх відділень.

Сьогодні нове покоління стоїть на захисті кордонів нашої країни, відстоює її суверенітет, береже мир і спокій наших сімей. З болем у серці ми усвідомлюємо, що і в наш час Україна втрачає своїх синів.

Шановні чорноморці, в це свято хочеться побажати всім нам, в першу чергу, МИРУ. Адже немає нічого дорожчого за людське життя.

Бажаю Вам міцного здоров'я, сімейного щастя, благополуччя, сил і впевненості в завтрашньому дні.

Зі святом! З Днем Перемоги!

 

Міський голова                                                           Валерій Хмельнюк

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань