ЦИРКОВА СТУДІЯ «АРЛЕКІНО»: ЗОРЕПАД ПРИЗІВ І КУБКІВ

Plakat_WCF_horizontalen_2018_indoneziiki.jpg

З 23 серпня по 2 вересня 2018 року на сонячному березі  болгарського міста  Несебр проходив VIII чемпіонат світу з фольклору "WORLD FOLK 2018". Протягом 10 днів конкурсанти демонстрували свої таланти та вміння.  Ми вітаємо колектив циркової студії «Арлекіно» з перемогою! Вихованці «Арлекіно» перемогли
90 команд з різних країн світу, отримавши «Гран-прі» фестивалю, та здобули перемогу – золоту медаль VIII чемпіонату світу з фольклору "WORLD FOLK 2018".

Перемога студійців у VIII чемпіонаті світу з фольклору "WORLD FOLK 2018" - п'ята за рахунком тільки в цьому році. Ще зовсім недавно, на початку літа, вони повернулися з Києва з перемогою в міжнародному конкурсі, де поряд с чорноморцями виступали представники  Ізраїлю, Чехії, Білорусії, Іспанії, Молдови, Швейцарії, Німеччини, Литви.

Кожна перемога - це складний шлях. Вже 22-й рік при портовому клубі Чорноморська працює цей колектив. І весь цей час ним керує ентузіаст своєї справи Надія Олексіївна Волик - випускниця Вищої школи циркового мистецтва, яка багато років сама професійно виступала на манежі.

Бажаємо колективу нових творчих злетів, неповторних яскравих  виступів, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій. Зичимо керівнику  колективу задоволення від  праці та гучних перемог своїх вихованців!

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань