Шановні освітяни! Вітаю Вас з Днем вчителя!

mer.jpeg

За покликом серця Ви обрали благородну, потрібну, але дуже відповідальну педагогічну стезю. Вчити дітей - це не просто Ваша робота, це стиль життя. Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість!

Учитель у всі часи залишається опорою суспільства і держави. Саме в його руках майбутнє країни. Ви формуєте нове покоління її громадян, робите визначальний внесок у розвиток України, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни. Вірю, що добро, яким ви огортаєте серця учнів, повернеться до Вас сторицею, а щедрість ваших люблячих сердець, ваше терпіння і розуміння, відданість справі і любов  - повернеться повагою ваших  учнів! 

Бажаю зберігати оптимізм і надії, мати здоров'я і терпіння,  достаток і щастя, щоб ваші серця завжди билися в унісон з покликанням. Нехай світло, яке Ви вкладаєте в серця своїх учнів, запалює зірки і яскраво освітлює Ваш життєвий шлях. Зі святом!

Міський голова                                                           В.Я. Хмельнюк

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань