Вітаємо керівника гончарної студії!

112.jpg

       Відділ культури Чорноморської міської ради щиро вітає Богдана Віталійовича Кукушкіна, керівника гончарної студії Палацу культури м.Чорноморська з перемогою у конкурсі на здобуття Премії Одеської обласної ради, в номінації «За творчі досягнення»!

      Богдан є дуже творчою та обдарованою людиною.

Протягом останніх 4-х років виготовляє нагороджувальну продукцію (гончарні сувеніри) для Всеукраїнського фестивалю-конкурсу української пісні «Серпневий заспів» та Відкритого фестивалю духовної музики «Різдвяні дзвони».

       Систематично проводить майстер-класи з гончарного мистецтва для жителів міста на відкритих концертних майданчиках. Незважаючи на те, що Богдан не може розмовляти швидко знаходить спільну мову з дітьми та їх батьками, тому що він є доброзичливою, усміхненою та привітною людиною, з якою приємно і хочеться спілкуватись. Діти залюбки відвідують заняття гончарної студії та здобувають кожного разу нові знання та навички від свого керівника.

        Богдан захоплює не лише своїм талантом митця, але й мужністю, наполегливістю, незгасним творчим горінням. Його роботи дивовижні, добрі й щирі – такі, як і їхній творець.

Бажаємо Богдану Віталійовичу великого творчого натхнення, міцного здоров'я, невичерпної енергії, здійснення найзаповітніших задумів та подальших творчих успіхів!

 

 

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань