У Чорноморську відкрилася виставка «І все-таки, світ прекрасний»

mini.jpg

У перший день зими в Музеї образотворчих мистецтв ім А. Білого 5 тендітних молодих жінок представили виставку своїх полотен, названу «І все-таки, світ прекрасний».

Світ, повний позитиву і любові, створили художниці Марина Гайдамака, ВікторіяГордіенко, Олена Панасюк, Елеонора Бутенко і Марина Шапарева.

«Сьогодні дуже непроста ситуація в країні. Ця виставка - ковток повітря, сонячне проміння в темноті, мить радості в важкому шляху. Тому ми так і назвали виставку - «І все-таки, світ прекрасний», - каже Марина Шапарева.

На виставці, що відкрилася було представлено 22 живописних роботи і дві скульптурних. «Ідея провести цю виставку належить директору Музею ім. А. Білого Ірині Міхасенко. У планових експозиціях музею несподівано утворилася пауза, і Ірина Іванівна запропонувала художницям сформувати експозицію, - розповіла Олена Панасюк. - Відбирали роботи все разом - і музейні працівники, і самі художниці ».

Серед 22 виставкових робіт - найрізноманітніші за стилем і тематикою. Приємною несподіванкою стала одна із зовсім свіжих картин члена Національної спілки художників України Вікторії Гордієнко з серії, зробленої на Судноремонтному заводі. За цією роботою багато хто спостерігав на фейсбук, і тим цікавіше було побачити роботу «вживу».

На виставці багато міських пейзажів, зроблених в європейських містах і країнах. Художниці багато подорожують, а Олена Панасюк недавно представила свої картини в Празі і стала учасницею бієнале в двох італійських містах - Урбіно і Фабріано.

 

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань