Привітання міського голови з нагоди святкування Дня Збройних Сил України

IMG_7869.JPG

Сьогодні, 6 грудня 2018 року, з нагоди святкування Дня Збройних Сил України,  міський голова – Валерій Хмельнюк -  привітав тих, хто обрав своєю професією захист України від ворога. І якщо раніше ці слова сприймалися як відлуння чогось далекого, то сьогодні – це найважливіша робота кожного. Це свято об’єднує українське суспільство та військо.

На заході були присутні рідні загиблих під час проведення АТО на сході України, учасники антитерористичної операції та працівники Чорноморського міського військового комісаріату. Під час зустрічі було вручено 20 відзнак Президента України «За участь в антитерористичній операції», чотири  з яких посмертно. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих,  хто  віддав своє життя, захищаючи незалежність держави.
Також, за самовіддану вірність військовій присязі та  Батьківщині, особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету, недоторканності та територіальної цілісності України,  важливий внесок у консолідацію українського суспільства навколо ідеї захисту і зміцнення державності та з нагоди Дня Збройних Сил України, були вручені Почесні грамоти виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області та Подяки міського голови.

Валерій Якович подякував захисників та запевнив, що міська влада  не  залишить  родини  загиблих, буде  продовжувати забезпечувати їх всім необхідним.

      

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань