Відбулося святкування дня Святого Миколая для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Миколай.JPG

19 грудня 2018 року в театральній залі Центру культури і мистецтв традиційно відбулося святкування дня Святого Миколая для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Запрошені на свято діти отримали грошові сертифікати (по 200 грн. на кожну дитину) від СП ТОВ «Трансбалктермінал», прекрасні солодкі подарунки від ТОВ «Українська Чорноморська Індустрія», а також чарівні подарункові набори від служби у справах дітей виконавчого комітету Чорноморської міської ради.

Захоплюючу, яскраву, веселу виставу для дітей підготував відділ культури Чорноморської міської ради за участю дитячих творчих колективів міста. Свято проходило в теплій, дружній атмосфері. Всі присутні отримали святковий настрій та незабутні позитивні емоції.

Окрім дітей в залі було багато дорослих: опікуни, вихователі, батьки дітей які брали участь в концерті. У зверненні до них були висвітлені актуальні питання щодо виховання і культурного розвитку молоді в майбутньому, а також оговорені перспективні плани розвитку нашого міста.

Акцент зроблено на головному: «Діти – наше майбутнє».

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань