Шановні чорноморці! Від щирого серця вітаю Вас з наступаючим 2019 роком і Різдвом Христовим!

mer.jpeg

Настають довгоочікувані новорічні свята – вісники оновлення, мрій і сподівань.  

Минув  ще один рік. В історію Чорноморська  він увійде як ювілейний  і знаковий, адже в 2018 році  ми відсвяткували 45-річницю міста і 60 років початку виробничої діяльності Морського торговельного порту «Чорноморськ». Разом ми прожили ще один рік, впродовж якого кожен із нас вніс свою лепту у розвиток нашого славного міста. 2018-й рік приніс нам чимало змін та здобутків. І все це стало можливим лише тому, що ми разом. За що я щиро вдячний вам, чорноморці. Дякую усім, хто творив добрі справи, докладав зусиль, щоб наше молоде місто ставало ще комфортнішим, красивішим і сучаснішим. Дякую військовослужбовцям, які захищають Україну, родинам, які їх чекають.  

Озираючись назад, можна сміливо сказати,  що ми не знизили темпів розвитку, а по більшості показників наростили економічний потенціал. Виріс  обсяг промислового виробництва: у січні-листопаді 2018 року він склав 5 511,8 млн. грн - це 105,2% до показників минулого року. На 4% збільшився  обсяг і вантажопереробки. Значно зросла середньомісячна заробітна плата - у ІІІ кварталі 2018 року склала 10 517 грн, що на 19,6% більше аналогічного показника минулого року.

Продовжується фінансування всіх соціальних програм, спрямованих на надання допомоги нашим мешканцям. Тільки за заявами її отримали більше двох тисяч осіб на суму близько 6 млн.  грн. А ще багато інших видів допомоги та пільг.

Ми ґрунтовно попрацювали в установах освіти: проведені необхідні ремонтні роботи, відбулося оновлення методичної бази та обладнання.  Продовжується  будівництво гімназії.

В процесі реформування знаходиться і медична сфера. Лікарня вже остаточно перейшла в підпорядкування місту і буде фінансуватися з міського бюджету.  Немало вже вдалося  зробити в цій галузі.

Взятий на баланс міста ще один великий соціально значимий об'єкт - палац спорту «Юність», який потребує значних витрат. Але я впевнений, що разом ми зможемо зробити максимально комфортний для всіх категорій мешканців спортивний заклад.

Завжди актуальними є питання  ремонту та утримання житлового фонду, доріг, освітлення, які ніколи не залишаються без уваги. Значна частина міського бюджету спрямована на їх фінансування. Ми бачимо як погарнішало і змінилося наше місто – проведені масштабні роботи з благоустрою.

Але головне, в цьому році нам вдалося майже неможливе – окрім міського бюджету залучити кошти із обласного та державного бюджетів для фінансування робіт на стратегічно та життєво важливих об’єктах: берегоукріплення  та будівництво мостового переходу через Сухий Лиман.

Хочу подякувати всім підприємствам, організаціям, установам, приватним підприємцям, громадським організаціям, які плідно працювали, були активними й ініціативними, відгукувалися на прохання й долучалися до всіх добрих справ, докладали зусиль, щоб життя у нашому місті ставало зручнішим і комфортнішим.

Щира шана тим нашим землякам, які своїми професійними та творчими здобутками уславлювали рідне місто далеко за його межами: спортсменам, творчим колективам, представникам учнівської молоді  та їх наставникам, вчителям, тренерам і керівникам. 

В 2019 році ми будемо продовжувати розпочату роботу. Нас чекають нові проекти, які ми разом будемо втілювати у життя. 

Новий рік і Різдво - традиційно родинні свята. Нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде для нас таким же щедрим на  добрі справи та здобутки.  Нехай тепло родинного вогнища зігріває Ваші душі і серця, а у Вашу домівку прийдуть святковий настрій, здоров'я, достаток, мир і злагода; віра в завтрашній день, у свою щасливу зірку, яка завжди буде зігрівати Вас і надихати на гарні справи. Нехай сьогодні звучать найкращі побажання, а новорічне диво стане частиною доброго настрою на весь рік.

 

Міський голова                                                                     В.Я. Хмельнюк

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань