Пройшли "Новорічні вечорниці"

50119403_591129568025045_7565956307790856192_o.jpg
Дуже багата зима на свята. Майже кожен день з 1 грудня якесь свято і тривають вони до Хрещення. Тому є такий звичай на новорічні свята збиратися на вечорниці.
Коли не було Будинків культури молодь збиралася в хатах дорослих і вчилася народних звичаїв, обрядів, переймали ремесло у майстрів і майстринь. А на зимові свята були святкові вечорниці, де дівчата ворожили на свою долю, чому навчалися у старшого покоління.
Ось і в Олександрівському будинку культури пройшли такі "Новорічні вечорниці", де присутні мали змогу згадати, чи навчитися таким звичаям і трохи поворожити, а діти защедрувать.
У заході брали участь всі бажаючі односельці і діти Олександрівки. Народна майстриня Варвара Гоцуляк була "господинею" у "хатинці", діти з театральної студії "Трикутник" та їх батьки брали участь у виставі. Свято розпочалося з цікавої інформації про традиції цих свят від зав.бібліотекою Коломієць С.В., а закінчилося "ворожінням" на киселі і частуванням усіх присутніх особливими балабушками з передбаченнями на рік.
ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань