Міський фестиваль духовної музики та колядок «Різдвяні дзвони»

mini.jpg

Різдво в Україні – це улюблене свято, на яке всі з нетерпінням чекають. Народження Христа нагадує нам, що Бог завжди поряд, пам’ятає про нас і любить. Він бажає нам усім миру і благополуччя, щоб зірка, яка зійшла над Віфлеємом під час його народження, освітлювала нам шлях до добра і щастя. 
Вже протягом одинадцяти років, під ясним зором небесних сил, об’єднує нас з Вами міський фестиваль духовної музики та колядок «Різдвяні дзвони»!
20 січня 2019 р. до нас завітали рекордна кількість учасників – 24 вокальних та хорових колективів!
До речі, у цьому році, в рамках фестивалю колективам було запропоновано творчий конкурс на найкращу «Різдвяну зірку», тож сподіваймося, що це започаткування стане традиційним. 
Головним символом нашого фестивалю впродовж років є чарівні дзвіночки. Відтепер наші дзвоники будуть не тільки гарними сувенірами але й носієм українських традицій гончарства і кераміки. Виготовляє їх майстер – гончар Палацу культури Богдан Кукушкін. Саме з цього року дзвоники нестимуть на собі розпис різних регіонів нашої країни та її сучасне оздоблення! Розпочинаємо ми цю нову традицію з Трипільських мотивів. 
Яскравий образ нашим дзвоникам надала талановита художниця, член національної спілки художників України Вікторія Драпогуз. 
Учасники фестивалю були нагороджені дзвіночками та дипломами відділу культури Чорноморської міської ради.
Переможцями творчого конкурсу «Різдвяна зірка» стали:
І місце – Художнє відділення КЗ «Дитяча школа мистецтв ім. Л.Нагаєва м.Чорноморська»,
ІІ місце – Колектив учнів середніх класів української гімназії №1 м.Чорноморська,
ІІІ місце – Дитяча театральна школа м.Одеса.
Різдвяні зірки, які приймали участь у творчому конкурсі будуть передані до музею фестивалю.
Організатори фестивалю вдячні усім учасникам, гостям і шанувальникам за увагу та прихильність до цього різдвяного свята! Саме Ваше визнання надихає на подальшу творчу працю!

 

 

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань