Шановні чорноморці! Привітання міського голови з Днем міста!

mer.jpeg

Від щирого серця вітаю вас з прекрасним святом - з Днем міста!

Чорноморськ - особливе місто, з неймовірною енергетикою, харизмою, самобутністю і душевною атмосферою.

46 років тому, 12 квітня він отримав статус міста, і з тих пір цей день увійшов у життя кожного мешканця як найулюбленіше, завжди довгоочікуване і сімейне свято. Без нього ми не уявляємо нашої весни і щорічно з нетерпінням чекаємо, щоб знову всім разом зустрітися і пройтися вулицями рідного міста, згадати імена тих, кому Чорноморськ зобов'язаний своїм народженням, бурхливим зростанням, високою динамікою сучасного дня. Різні покоління містян пам'ятають, як він будувався, розвивався і змінювався. Маючи свою історію, Чорноморськ може похвалитися і знаковими подіями, і почесними громадянами, і своїми заслуженими нагородами. Люди - ось головне його багатство - енергійні, високоосвічені, талановиті.

Сьогодні Чорноморськ переживає новий виток розвитку, і вже сучасне покоління чорноморців стоїть на порозі нових справ, вирішує важливі завдання і вписує в його історію свої досягнення. Це сміливі в своїх мріях, наполегливі в їх реалізації люди. Чорноморці вміють працювати творчо, прагнуть бути завжди першими та найкращими. Ми любимо своє місто і готові віддати йому свою працю, талант, сили й енергію, щоб Чорноморськ завжди був найкрасивішим і передовим містом.

І економічні показники це підтверджують. В цьому році ми переступимо мільярдну позначку по бюджету. Середньомісячна заробітна плата наших мешканців майже 11 тисяч гривень. Є фінансові ресурси, щоб проводити капітальні ремонти, благоустрій територій, фінансувати соціальні програми, освіту, культуру, медицину та інші сфери життєдіяльності. А головне - рухатися вперед в реалізації наших стратегічних об'єктів - МОСТ, ГІМНАЗІЯ, протизсувні заходи.

Чорноморці люблять рідне місто і гідні яскравого, насправді всенародного свята. Концерти, спортивні змагання, презентації, виставки - програма Дня міста надзвичайно змістовна. Нехай кожен з великої дружної родини чорноморців знайде цікаве для себе і запам’ятає це свято емоційним та кольоровим. Нехай будуть незабутні зустрічі, радість, добрі посмішки і сміх.

Дякую вам за любов і щоденну працю на благо рідного міста!

Бажаю Чорноморську і його жителям енергії і оптимізму, сил і натхнення для нових справ і звершень. Нехай здійсниться все заплановане.

Добра і процвітання Чорноморську! Миру, щастя і благополуччя всім його мешканцям!

 

Міський голова                                                                В.Я. Хмельнюк

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань