Шановні чорноморці! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 47-ї річниці міста Чорноморська

mer.jpeg

Це особливий день, так як іменини рідного міста – це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гордість за малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

В такі дні ми з вдячністю згадуємо тих, хто по маленьким крихтах  розбудовував Чорноморськ, тих, хто творив нашу історію. Нині – це місто сучасне, спокійне, гарне, доглянуте, з добре розвиненою інфраструктурою, з постійно працюючими підприємствами. Впевнений, що з кожним роком наш Чорноморськ ставатиме кращим, затишнішим і комфортнішим для проживання та привітнішим для наших гостей. Адже тут нам жити, любити, зростати і радіти.

На жаль, зараз по всьому світу і в нашій країні зокрема, лютує епідемія, яка забрала величезну кількість людських життів. З огляду на це і для збереження здоров’я наших громадян не можемо провести традиційне святкування дня міста. Але, сподіваюсь, незабаром ми зможемо це зробити. Найголовніше, щоб ми були усі здорові, усе інше – почекає!

Попри всі труднощі сьогодення хочеться подякувати всім чорноморцям: працівникам підприємств, установ і організацій, громадським об’єднанням, всім, хто вносить посильний вклад в місто у цей складний для всіх час. Також злагоджено працюють в місті комунальні підприємства, без перебоїв надається медична допомога та соціальні послуги. В цей час важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але  вміти чути один одного та знаходити компроміси, адже у єдності – наша сила.

З нагоди свята хочеться побажати чорноморцям терпіння, наснаги, мудрості, добра та віри у щасливе майбутнє. А нашому місту – перспектив та процвітання!

Зі святом!

 

Міський голова                                                            В.Я. Хмельнюк

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань