Шановні чорноморці! Дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу! Вітаю Вас з Днем Перемоги над нацизмом!

mer.jpeg

Щороку в ці травневі дні серце переповнюється радістю і водночас стискається від смутку! Минуло 75 років, а  День Перемоги був і залишається одним із значущих для всіх нас. У ньому - вся міць,  сила духу і велич простих людей, які відстояли рідну землю від нападників. У цьому святі - історія нашої країни: біль втрат, що живе в кожній родині, та безмірна радість за встановлення миру та закінчення війни. Перемога була завойована не тільки силою зброї, а й рішучістю людей боротися за свободу і незалежність Батьківщини. Ми зберігаємо пам'ять про ті сторінки історії, коли одна біда зріднила людей різних національностей і віросповідань, пробудила найвищий патріотизм, героїзм і стійкість у боротьбі з ворогом. Ми завжди будемо вшановувати наших співвітчизників, які віддали життя і здоров'я заради свободи і незалежності. Низько вклоняємося і віддаємо глибоку шану тим, хто пройшов довгими бойовими шляхами, а потім відродив рідну землю з попелища в тяжкі повоєнні роки, хто працював в тилу, наближаючи Перемогу, хто подолав лихоліття війни.

На жаль, з кожним роком стає все менше тих, хто вижив у пеклі війни. З нами залишилось всього 19 учасників бойових дій Другої світової війни. Любов та увага до них, турбота і підтримка, в тому числі матеріальна, - те, чим ми можемо віддячити фронтовикам. І, звичайно, робимо це не тільки до свята, а постійно, через низку міських соціальних  програм.  

Бракує слів, щоб в повній мірі передати всю вдячність за ваш безсмертний подвиг, шановні ветерани! Ви – покоління переможців та гідний приклад самовідданої праці, невтомної енергії і витримки! Доблесть, честь, відвага, терпіння, любов, вірність - ці якості повною мірою були виявлені вами у воєнні та повоєнні роки. Цих якостей хочеться побажати і всім нам -  спадкоємцям, в чиїх серцях залишиться пам’ять  про  подвиг старшого покоління.

Сьогодні військові традиції та справу ветеранів продовжує молоде покоління воїнів, які відстоюють незалежність та суверенітет України на Сході нашої держави. Вдячність і шана захисникам всіх поколінь! Випробування, які випали на долю нашої країни, об’єднують нас і роблять непереможними. Вірю, що на рідній землі пануватиме мир та злагода.

Непроста епідеміологічна ситуація не дозволяє нам належним чином разом відзначити 75-ту різницю Перемоги над нацизмом, але я впевнений, що кожна родина вдома відсвяткує цю дату з особливою теплотою та щирістю.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, любові і оптимізму! Нехай на нашій землі завжди панують мир, спокій та добро!

 

Міський голова                                                             В.Я. Хмельнюк

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань