Шановні мешканці міста! Вітаю вас з Днем Конституції України!

mer.jpeg

Двадцять чотири роки тому відбулась дуже знакова для всіх українців історична подія – прийняття Основного Закону - Конституції України. Цей документ створив потужну основу для розвитку та зміцнення демократичних, соціальних і правових принципів для розбудови майбутнього українського народу.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності й демократії, незалежності й соборності України. Головний документ країни несе в собі гуманну ідею про те, що держава функціонує саме для людини, а не навпаки.

Основний Закон України декларує незалежність нашої країни, в якій життя, здоров’я та безпека людини, її честь та гідність є найвищою соціальною цінністю. Нові стандарти життя потребують і нових підходів у системі державотворення. Тому вкрай необхідно, щоб кожен з нас щоденно докладав зусилля для формування сильної громади, розбудови успішного та квітучого міста як частинки могутньої та заможної держави.

В цей урочистий день бажаю, щоб ваші серця наповнювалися гордістю та любов’ю до рідної країни, оптимізмом і надією на її впевнений рух уперед. І нехай зміни на краще стануть реаліями нашого з вами сьогодення!

Зі святом!

 

Міський голова                                                       В.Я. Хмельнюк

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань