Довідник

    Довідник

    Довідник службових  телефонів

    відділу освіти Чорноморської міської ради,  навчальних закладів та освітніх установ, підпорядкованих відділу освіти Чорноморської міської ради

    Відділ освіти Чорноморської міської ради

    (вул. Хантадзе, 8-А, факс 2-55-87, miskvo@ukr.net)

    Посада

    ПІБ

    № каб

     

    телефон робочий

    1.

    Начальник відділу

    Кушнір

    Валерій Григорович

    1

    2-55-87

    2.

    Приймальня

    Жученко

     Олена Леонідівна

    1

    2-55-87

    3.

    Заступник начальника відділу освіти

    Чегаринська

     Ксенія Іванівна

    3

    2-56-06

    4.

    Головний спеціаліст з кадрових питань

    Вороненко

    Наталія Володимирівна

    13

    2-55-83

    5.

    Головний спеціаліст з питань загальної середньої освіти

    Колодій

    Валентина Олегівна

    2

    2-55-96

    6.

    Головний спеціаліст з питань дошкільної освіти

    Рабович

    Тетяна Іванівна

    33

    6-34-51

    7.

    Головний спеціаліст з питань позашкільної освіти

    Василенко

    Ірина Володимирівна

    2

    2-55-96

    8

    Головний спеціаліст з питань охорони дитинства

    Верис

    Алла Леонтіївна

    9

    2-56-49

    Централізована бухгалтерія відділу освіти

    (вул Хантадзе, 8-А, тел. 6-35-91)

    1.

    Головний бухгалтер ЦБ відділу освіти

    Додонова

    Оксана Володимирівна

    7

    3-43-54

    2.

    Заступник головного бухгалтера ЦБ з загальних питань

    Приходай

     Євгенія Миколаївна

    8

    2-55-90

    3.

    Заступник головного бухгалтера ЦБ з питань економіки

    Долінська

     Лариса Іванівна

    5

    2-55-74

    4.

    Матеріальний відділ

     

    Восколуп

    Світлана Володимирівна

    4

    2-55-94

    5.

    Розрахунковий відділ

    старший бухгалтер

    Грушко

     Валентина Василівна

    11

    2-55-97

    Міський методичний кабінет

    (проспект Миру, 24-С, тел 2-41-33, zavmk@ukr.net)

    1.

    Завідувач

    Адаменко

    Людмила Геннадіївна

     

    2-41-33

    2.

    Приймальня

    Долгашова

     Марія Іванівна

     

    2-41-33

    3.

    Завідувач міською медико-психолого-педагогічною консультацією

    Ситяшенко

     Олена Володимирівна

     

    6-52-53

    Господарча група відділу освіти Чорноморської міської ради

    (проспект Миру, 24-С, тел 2-41-33)

    1.

    Начальник

    Ватан

    Микола Дмитрович

     

    5-56-14

    2.

    Інженер з охорони праці

    Уткін

    Володимир Миколайович

     

    5-56-14

    3.

    Інженер-технолог з організації харчування в закладах освіти

    Буняк

     Ірина Георгіївна

     

    5-56-14

    ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ  ЗАКЛАДИ

    Дошкільний навчальний заклад № 2 «Колобок»

    (68001, вул. Корабельна, 10, sadik2@i.ua)

    1.

    Завідувач

    Якубовська

    Тетяна Віталіївна

     

    9-36-18

     

    0679372724

    2.

    Вихователь-методист

     

    Касьян

     Ганна Сергіївна

     

    9-36-18

     

    0973591981

    3.

    Завідувач господарства

    Бондаренко Наталя Дмитрівна

     

    9-14-18

     

    0638978465

    4.

    Старша

     медична сестра

    Ярошенко

     Лариса Сергіївна

     

    9-14-18

     

    0679171326

    Дошкільний навчальний заклад № 3 «Казка»

    (68003, вул. Парусна, 2д, dnz3.kazka@ukr.net)

    1.

    Завідувач

    Деревянко

     Алла Володимирівна

     

    9-15-29

     

    0995193106

    2.

    Вихователь-методист

     

    Каплонюк Валентина Григорівна

     

    9-15-29

     

    0677566975

    3.

    Заступник завідувача з господарської роботи

    Ніконова

    Анна Миколаївна

     

    9-30-95

     

    0982676958

    4.

    Старша медична сестра

    Гудзенко

    Тетяна Станіславівна

     

    9-30-95

     

    0678119780

    Дошкільний навчальний заклад № 5 «Теремок»

    (68001, вул. Паркова, 18-А, det_sad@ukr.net)

    1.

    Завідувач

    Стойнова

    Олена Вікторівна

     

    9-15-67

     

    093 188 3522

    2.

    Вихователь-методист

     

    Погребна

    Інна Віталіївна

     

    9-15-67

     

    0637648870

    3.

    Заступник завідувача з господарської роботи

    Власова

    Галина Яківна

     

    9-15-67

     

    0934871381

    4.

    Старша медична сестра

    Цвігун

     Світлана Володимирівна

     

    9-15-67

     

    0677280393

    5.

    Старша медична сестра

    Чумак

     Тетяна Володимирівна

     

    9-15-67

     

    0635606036

    Дошкільний навчальний заклад № 6 «Сонечко»

    (68001, проспект Миру, 17-А, dnz6sol@ukr.net)

    1.

    Завідувач

    Лихіна

     Лариса Михайлівна

     

    9-37-18

     

    0673497962

    2.

    Вихователь-методист

     

    Батуліна

     Ельвіра Олександрівна

     

    9-37-18

     

    0679306693

    3.

    Завідувач господарства

    Вайднер

    Лілія Миколаївна

     

    9-37-18

     

    0632347210

    4.

    Старша медична сестра

    Туриця

     Олена Анатоліївна

     

    9-37-18

     

    0635733032

    Дошкільний навчальний заклад № 8 «Перлинка»

    (68001, вул. Паркова, 6-А, dnz8perlinka@gmail.com)

    1.

    Завідувач

    Малахова

    Світлана Миколаївна

     

    2-42-93

    6-40-77

     

    0973571272

    2.

    Вихователь-методист

     

    Лятамбур

     Олена Миколаївна

     

    2-42-93

    6-40-77

     

    0639765950

    3.

    Заступник завідувача з господарської роботи

    Сук

     Ірина Вікторівна

     

    2-42-93

    6-40-77

     

    0972389276

    4.

    Старша медична сестра

    Лісова

    Оксана Валеріївна

     

    2-42-93

    6-40-77

     

    0633791118

    5

    Старша медична сестра

    Бібішева

    Наталя Михайлівна

     

    2-42-93

    6-40-77

     

    0666434637

    Дошкільний навчальний заклад № 10 «Росинка»

    (68001, вул.1 Травня, 8с, super.rosinka10@ukr.net)

    1.

    Завідувач

    Якименко

    Віра Іванівна

     

    6-52-00

     

    0671155434

    2.

    Вихователь-методист

     

    Бабенко

    Софія Василівна

     

    6-52-00

     

    0634147458

    3.

    Заступник завідувача з господарської роботи

    Красовська

     Тетяна Дмитрівна

     

    6-52-00

     

    093 657 5155

    4.

    Старша медична сестра

    Юрченко

    Тетяна Миколаївна

     

    6-52-00

     

    0973514880

    Дошкільний навчальний заклад № 11 «Лялечка»

    (68003, проспект Миру, 24-С, dnz11lyalechka@ ukr.net)

    1.

    Завідувач

    Боровська

    Олена Миколаївна

     

    2-59-18

     

    0679982235

    2.

    Вихователь-методист

     

    Токарєва

    Галина Миколаївна

     

    2-59-18

     

    0636897262

    3.

    Завідувач господарства

    Гаврилюк

     Надія Олексіївна

     

    2-59-18

     

    0966425864

    4.

    Старша медична сестра

    Коротченкова Світлана Геннадіївна

     

    2-59-18

     

    0668157764

    Дошкільний навчальний заклад № 12 «Снігуронька»

    (68002, вул. 1 Травня, 11-А, detsad12@i.ua)

    1.

    Завідувач

    Головаченко

    Олена Валентинівна

     

    6-50-59

    6-09-83

    0964271266

    2.

    Вихователь-методист

     

    Гаєвець

    Оксана Георгіївна

     

    6-04-85

     

    0673910214

    3.

    Заступник завідувача з господарської роботи

    Антоненко Валентина Василівна

     

    6-04-85

     

    0976928826

    4.

    Старша медична сестра

    Массарська Тетяна Іванівна

    Яковлева Лариса Миколаївна

     

    6-04-85

    3-17-74

     

    3-01-66

    0992036751

     

    0671751460

    Дошкільний навчальний заклад № 14 «Горобинка»

    (68003, вул. Парусна, 2-Г)

    1.

    Завідувач

    Маркевич

    Олена Григорівна

     

    6-40-71

    6-13-97

    0505843696

    0939518524

    2.

    Секретар

    Пасека

    Тетяна Семенівна

     

    6-40-71

     

    0965505733

    3.

    Вихователь-методист

     

    Калейник

    Людмила Миколаївна

     

    6-40-71

     

    0638522995

    4.

    Заступник завідувача з господарської роботи

    Молотова

    Олена Миколаївна

     

    6-40-71

     

    0932250034

    5.

    Старша медична сестра

    Михайлюк

    Олена Ігорівна

     

    6-40-71

     

    0968041807

    Дошкільний навчальний заклад № 17 «Струмочок»

    (68091, смт. Олександрівка, вул. Світла, 5, ds17_strumochok@ukr.net)

    1.

    Завідувач

    Чернецька

     Марія Василівна

     

    6-12-15

     

    0631579109

    4.

    Старша медична сестра

    Архипова

    Тетяна Миколаївна

     

    6-12-15

     

    0964876874

    Дошкільний навчальний заклад № 20 «Чебурашка»

    (68003, вул. Олександрійська, 19а, detskiysad_20@ukr.net)

    1.

    Завідувач

    Жаковка

     Людмила Валеріївна

     

    9-15-83

     

    0636007759

    2.

    Вихователь-методист

     

    Літвін

    Любов Василівна

     

    9-15-83

     

    0673492024

    3.

    Завідувач господарства

    Тодоренко

    Світлана  Борисівна

     

    9-15-83

     

    0950234900

    4.

    Старша медична сестра

    Вербицька

     Поліна Григорівна

     

    9-15-83

     

    0677620222

    Дошкільний навчальний заклад № 21 «Журавлик»

    (68001, вул. 1 Травня, 4б, g.shibinskaya@gmail.com)

    1.

    Завідувач

    Шибінська

     Галина Василівна

     

    6-31-46

     

    0501693081

    2.

    Вихователь-методист

     

    Денисова

    Любов Григорівна

     

    6-31-46

     

    0502773690

    3.

    Завідувач господарства

    Єгорова

    Лариса Вікторівна

     

    6-31-46

     

    0661989005

    4.

    Старша медична сестра

    Реброва

    Наталія Володимирівна

     

    6-31-46

     

    0635888064

    ЗАГАЛЬНООСВІТНІ НАВЧАЛЬНІ  ЗАКЛАДИ

    Чорноморська гімназія № 1

    (68001, вул. Шевченка, 8)

    1.

    Директор

    Антонова

    Лідія Федорівна

     

    6-41-72

     

    067 4216140

     

    2.

    Секретар

     

    Гордієнко

    Олена Борисівна

     

    6-22-06

     

     

    3.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Мєшкова

    Олена Михайлівна

     

    6-22-06

     

    067 797 0902

    4.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Пшенична

    Сніжана Анатоліївна

     

    6-22-06

     

    067 952 0061

    5.

    Заступник директора з виховної роботи

    Попова

    Ірина Михайлівна

     

    6-41-93

     

    050 395 0781

    6.

    Заступник директора з адміністративно-господарської роботи

    Кулібаба

    Антоніна Аркадіївна

     

    6-41-93

     

     

    Чорноморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

    (68002, провулок Шкільний, 8, cezar1@i.ua)

    1.

    Директор

    Петлюк

    Ольга Петрівна

     

    6-25-91

    4-34-06

    0734373302

     

    2.

    Секретар

     

    Санжак

    Ніна Сергіївна

     

    6-02-67

     

    0930159901

    3.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Майорський Вячеслав Віталійович

     

    6-02-10

     

    0974820832

    4.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Куркан

    Ольга Василівна

     

    6-02-10

    3-16-39

    0674351348

    5.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Рябоконь

     Тамара Анатоліївна

     

    6-02-10

    6-08-36

    0966444250

    6.

    Заступник директора з виховної роботи

    Бахірєва

     Ольга Олександрівна

     

    6-02-10

    5-05-05

    0964290650

    7.

    Заступник директора з адміністративно-господарської роботи

    Кодряну Валентина Василівна

     

    6-02-10

    4-33-46

    063 486 7625

    Чорноморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

    (68001, проспект Миру, 17-А, school2-s@i.ua )

    1.

    Директор

    Доценко

     Віра Федорівна

     

    6-14-60

    6-20-21

    096 578 1275

     

    2.

    Секретар

     

    Журавльова

    Олена Вікторівна

     

    6-14-60

     

    0982455614

    3.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Зінченко

     Галина Василівна

     

    6-30-29

     

    093 526 5016

    4.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Манько

     Олена Миколаївна

     

    6-30-29

    5-93-63

    0957142757

    5.

    Заступник директора з виховної роботи

    Сухих

     Олеся Володимирівна

     

    6-10-71

     

    097 333 3114

    6.

    Заступник директора з адміністративно-господарської роботи

    Лебедєва

    Діна Миколаївна

     

    6-30-49

    4-33-46

    093 770 9722

    Чорноморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

    (68001,  вул. Паркова, 10-А, scool3@i.ua)

    1.

    Директор

    Павловська

     Юлія Олександрівна

     

    6-11-47

    3-10-03

    0667381713

    2.

    Секретар

     

    Градова

     Інна Сергіївна

     

    6-11-47

     

    0956734383

    3.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Павловська

     Юлія Олександрівна

     

    6-21-21

    6-47-20

    066 738 1713

    4.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Тесленко

     Оксана Миколаївна

     

    6-21-21

     

    050 643 2206

    5.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Кочетова 

    Оксана Олександрівна

     

    9-19-90

    2-51-21

    063 622 6970

    6.

    Заступник директора з виховної роботи

    Яковлєва

     Тетяна Олександрівна

     

    6-21-21

    6-19-54

    099 344 5174

    7.

    Заступник директора з адміністративно-господарської роботи

    Кочетова

     Ірина Вікторівна

     

    9-19-90

    4-33-46

    096 352 9779

    Чорноморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

    (68002, м. Чорноморськ, вул. 1-Травня, 9-А, sekretar4t@ukr.net)

    1.

    Директор

    Солдатко

    Майя Георгіївна

     

    6-24-91

    6-29-93

    097 238 7335

    093 644 9667

    direktor4@ukr.net

    2.

    Секретар

     

    Бородайчук Тетяна

    Вікторівна

     

    6-24-91

     

    0631498581

    3.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Шинкаренко Тетяна Анатоліївна

     

    6-02-11

     

    0957082881

    0987510254

    4.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Мокшина Анастасія Володимирівна

     

    6-02-11

    3-06-07

    066 928 6338

    073 135 5378

    5.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Скоблікова

    Олена

    Володимирівна

     

    6-04-08

     

    0637173626

    6.

    Заступник директора з виховної роботи

    Цуркан

     Інна Іванівна

     

    5-95-01

    6-48-05

    0666685446

    7.

    Заступник директора з адміністративно-господарської роботи

    Вельмик

    Світлана

    Ігорівна

     

    6-04-70

    6-93-91

    0937087442

    Чорноморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

    (68003, м. Чорноморськ, вул. Спортивна, 3-А, shkola6@ukr.net)

    1.

    Директор

    Колодинська Тетяна Василівна

    136

    6-12-86

     

    0679372734

    direktorsh6@ukr.net

    2.

    Секретар

     

    Дзенглюк

    Вікторія Сергіївна

     

    6-12-86

     

    0636039625

    3.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Чимбір

     Раїса Леонідівна

    86

    6-41-26

    4-36-19

    0677263204

    4.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Лиховид Катерина Степанівна

     

    31

    6-52-76

     

    0637822143

    5.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Ільїна

     Людмила Олексіївна

    138

    6-45-64

    3-04-26

    0967271690

    6.

    Заступник директора з виховної роботи

    Вовк

     Алла Борисівна

    68

    6-41-26

    6-62-50

    0974565866

    7.

    Заступник директора з адміністративно-господарської роботи

    Бєлан

    Ольга Тимофіївна

     

    6-91-84

     

    0638528812

    Чорноморська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7

    (68003, м. Чорноморськ, проспект Миру, 43-А, ilzosh7@ukr.net)

    1.

    Директор

    Чегаринський Володимир Гаврилович

    1

    6-40-38

     

    0638991059

    ilzosh7@ukr.net

    2.

    Секретар

     

    Ягодзинська Галина Федорівна

    6-40-38

     

    0963583459

    3.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Усатова

    Людмила Іванівна

    205

    9-34-67

     

    0678136929

    4.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Лисьонок Олександра Вікторівна

    219

    9-34-67

    6-10-76

    0503914220

    5.

    Заступник директора з виховної роботи

    Стрецкул

    Наталя Петрівна

    201

    6-93-57

    2-42-23

    0965500272

    6.

    Заступник директора з адміністративно-господарської роботи

    Тішенкова

     Тетяна Леонідівна

    6-40-38

     

    0937727162

    Олександрівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів

    (68091, смт. Олександрівка, вул. Центральна, 85)

    1.

    Директор

    Прокопенко Олександр Леонідович

    214

    2-45-29

    6-52-86

     

    0639584423

    0673698734

    2.

    Секретар

     

    Плахтієнко

    Юлія Миколаївна

    214

    2-45-29

     

    0936476305

    3.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Михальченко Валентина Вікторівна

    314

    2-45-29

    3-12-62

    067 699 1506

    4.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Антіпа

    Наталя Степанівна

    315

    2-45-29

    4-38-36

    063 613 6665

    5.

    Заступник директора з виховної роботи

    Облакова

    Юлія Валеріївна

    316

    2-45-29

     

    0934883031

    6

    Завгосп

    Поліщук

    Любов Павлівна

    111

     

     

    0968199220

    Малодолинська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів

    (68093, с. Малодолинське, вул. Зелена, 1а, mdzavuch@ukr.net)

    1.

    Директор

    Семерак

     Ольга Василівна

    19

    4-27-89

     

    0973429723

    0932490623

    2.

    Секретар

     

    Яновська Людмила Іннокентіївна

    19

    4-27-89

     

    0972043528

    3.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Павлова

    Тетяна Павлівна

    20

    6-01-71

     

    0679958791

    4.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Клименко Валентина Грантівна

    20

    6-01-71

     

    0977811778

    0933865093

    5.

    Заступник директора з адміністративно-господарської роботи

    Ципуринда

    Лідія Олександрівна

     

    6-01-71

    4-60-91

    0936585314

    Бурлачобалківська  загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів

    (68094, с. Бурлача Балка, вул. Інститутська, 22, bbsh.shkola@yandex.ua)

    1.

    Директор

    Невойт

     Тетяна Миколаївна

    35

    9-35-80

     

    0964271299

    tatananevojt@gmail.com

    2.

    Секретар/

    соціальний педагог

     

    Ніколаєва Людмила Миколаївна

    10

    9-25-70

     

    0982034272

    3.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Бойчук

    Катерина Миколаївна

    10

    9-25-70

    5-90-62

    0949609062

    4.

    Завідувач господарства

    Завістнова Світлана Григорівна

    31

    9-25-70

     

    0965377241

    Чорноморський навчально-виховний комплекс

    «спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів інтенсивної педагогічної корекції – дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу»

    (68001, м. Чорноморськ, вул. Пляжна, 3)

    1.

    Директор

    Козлова

    Наталя Ігорівна

     

    6-52-53

    6-01-02

    0630450169

    nvk.natasha2008@ukr.net

    2.

    Секретар

     

    Костецька

     Віра Олексіївна

     

    6-52-53

     

    0936475842

    3.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Бурлаченко Валентина Іванівна

     

    6-52-53

    3-06-28

    0938943628

    4.

    Заступник директора з виховної роботи

    Циж

    Лілія Василівна

     

    6-52-53

     

    0677524814

    5.

    Вихователь-методист дошкільного підрозділу

    Верис

    Катерина Володимирівна

     

    6-52-53

     

    0951619905

    6.

    Заступник директора з  господарської роботи

    Загоруйко Катерина Володимирівна

     

    6-52-53

     

    0964518137

    Чорноморська вечірня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів

    (68001, м. Чорноморськ, вул. Леніна, 17-А)

    1.

    Директор

    Живилко

     Віталій Петрович

     

    6-10-71

    5-16-90

    063 877 2150

     

    ПОЗАШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

    Будинок дитячої та юнацької творчості

    (68003, м. Чорноморськ, вул. Спортивна, 10, bdyut@ukr.net)

    1.

    Директор

    Шведова

     Жанна Валеріївна

    1

    6-21-30

     

    0505416799

    2.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Блотницька

     Ірина Олексіївна

    6-21-32

     

    0930796474

    3.

    Методист

    Попович

     Олена Володимирівна

    6-21-32

     

    0934261063

    4.

    Методист

    Соцька

    Тетяна Ігорівна

    6-21-32

     

    0679478677

    5.

    Заввідділом

    Лукіяненко

    Наталія Володимирівна

    6-21-32

     

    0957032073

    6

    Завідувач господарства

    Грабовенко

    Ольга Іванівна

    8

    6-21-32

     

    0936206653

    Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

    (68003, м. Чорноморськ, вул. проспект Миру, 24с)

    1.

    Директор

    Біляєва

    Ольга Вікторівна

     

    6-43-81

     

    0637033109

    2.

    Методист

    Браташ

     Віра Стефанівна

     

    6-43-81

     

    0633286683

    3.

    Завгосп

    Молотова

    Ольга  Вікторівна

     

    6-43-81

     

    0504952966

    Центр науково-технічної творчості учнівської молоді

    (68003, м. Чорноморськ, вул. проспект Миру, 24с)

    1.

    Директор

    Байн

    Генрієтта Максимівна

    1

    5-92-24

    3-10-40

    0965967143

    2.

    Методист

    Ольшанська Світлана Петрівна

    6

    5-92-24

    3-18-00

    0975652747

    3.

    Завгосп

    Солодовник Людмила Костянтинівна

     

    5-92-24

     

    0964274879

    Дитячий стадіон «Шкільний»

    (68001, м. Чорноморськ, проспект Миру, 17-А)

    1.

    Директор

    Чумель

     Володимир Адамович

     

    2-42-85

     

    0975904492

    2.

    Методист

    Петрова

     Наталя Вікторівна

     

    9-47-61

     

    0968091259

    3.

    Завгосп

    Саламахіна

    Тамара Олександрівна

     

    9-47-61

     

    0661373198

    Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа

    (68001, м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 8-е, modulillichivsk@gmail.com)

    1.

    Директор

    Демченко

    Оксана Юріївна

     

    6-43-08

    7-91-27

    0936080887

    demchenkooksana@mail.ru

    2.

    Секретар

    Антоненко

    Олена Анатоліївна

     

    6-43-08

     

     

    3.

    Заступник директора з навчально-виховної роботи

    Максименко Марина Юріївна

     

    6-43-08

     

    0637663103

    4.

    Методист

    Поповкіна

    Олена Олександрівна

     

    6-43-08

     

    0931877252

    5.

    Методист

    Скараєва

    Ірина Володимирівна

     

    6-43-08

     

    0672693456

    6

    Завгосп

     

     

     

     

     

    7

    Вахта

    Глуха

    Людмила Миколаївна

     

    6-63-85

     

    0979960760

    8

    Вахта

    Чилібійська

    Ірина Василівна

     

    6-63-85

     

    0668556196

    Дитячо-юнацька спортивна школа з шахів і шашок

    (68001, м. Чорноморськ, вул. Данченка, 6, fa64@ukr.net)

    1.

    Директор

    Білий

     Вадим Борисович

     

    6-23-01

     

    0679674852

    2.

    Методист

    Любицька-Біла

    Діана Михайлівна

     

    6-23-01

     

    0679674852

    ПНВТСРЧТПТСБНД
      Опитування

      Чи зручно вам працювати з сайтом?

      Інші опитування