«Подорож до країни Радості й Добра» (до 100-річчя від дня народження українського педагога, письменника В.О. Сухомлинського)

зал.jpg

Сьогодні ,19 жовтня 2019р, в актовій залі загальноосвітньої школи №7 відбувся міський захід для освітян міста, присвячений ювілею відомого педагога В. О. Сухомлинського, якому 28 вересня 2018 року виповнилося 100 років.

В залі були присутні вихователі, методисти та вихованці закладів дошкільної освіти, керівники позашкільної освіти, вчителі початкових класів, класні керівники, батьки вихованців та учні.

Ведучі заходу нагадали присутнім основні  біографічні дані великого педагога, прикрасили вступ віршом Шалви Амонашвілі.

Глибше поринути у світ виховання засобами рідної мови присутнім допомогла доповідь вчителя української мови та літератури Чорноморської загальноосвітньої школи № 3 Надії Степанівни Попової на тему «Роль рідного слова, рідної мови у вихованні національно свідомого, освіченого громадянина-патріота».

Ксенія Стеценко, керівник гуртка Центру науково-технічної творчості учнівської молоді на тему «Природа — наш вчитель» поділилася власним досвідом роботи. Вона повністю розділяє погляди великого педагога: «Активно впливати на природу, але при цьому залишатися сином її, бути вінцем її творіння і водночас володарем її сил, по-синівськи бережливо ставитись до неї – ось яку позицію нам треба виховувати в учнів в процесі їх взаємодії з природою», тому навчає вихованців не тільки малювати пейзажи та квіти, але розуміти природу душею, милуватися квіткою, гілкою, метеликом……

Справжньою прикрасою заходу були виступи дітей – вихованців ДНЗ № 20 «Чебурашка» (танок «Віночок»), ДНЗ №10 «Росинка» (Музична композиція «Діти України») та вихованців театрального гуртка «Образ» Будинку дитячої та юнацької творчості (постанова казки Василя Сухомлинського «Півень та сонце», керівник Василина Олегівна Бринчак).

Член Чорноморського літературного об'єднання «Сузір'я» Валентина Олександрівна Сидорук поділилася з присутніми власними думками на тему виховання.

Завершено захід словами В.Сухомлинського: «Найпрекрасніші і в той час найщасливіші люди ті, хто прожив своє життя, піклуючись про щастя інших. Жити щасливо — це бути здоровим, мати улюблену справу, це коли тебе поважають люди, коли у тебе є вірні друзі, коли на землі панує любов і злагода між людьми...».

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань