Лідерство та менеджмент змін сучасної освіти

робота в парах.jpg

1 листопада у приміщенні Чорноморської гімназії № 1 міський методичний кабінет провів тренінговий семінар для заступників директорів шкіл з навчально виховної роботи "Лідерство та менеджмент змін сучасної освіти" за матеріалами міжнародного семінару у Києві. Теоретичний матеріал чергувався з цікавими практичними вправами.

Захід складався з двох частин. У перший розглядалися актуальні питання: страх змін у зв’язку з впровадженням реформи Нової української школи та його подолання; роль керівників закладів освіти у підготовці вчителів до НУШ, нові вимоги до компетенцій керівників; як має відбуватися навчання дорослих, практика наставництва та супервізії,  формальне і неформальне лідерство у школах та інші.

Друга частина була присвячена регіональній освітній політиці Одещини та міста. Під патронатом губернатора Одеської області у школах діють прогресивні освітні проекті: «BE SMART» (Будь розумним) – безкоштовної інтерактивної програми підготовки випускників до ЗНО, «Учитель +» (якісні відеоуроки які можуть використовувати школи, у разі відсутності вчителів), «Жива абетка» - надзвичайно цікава книга, де малюнки магічно оживають на очах та інші.

         За вимогами Нової української школи – всі школи міста вже отримали нову комп’ютерну техніку для перших класів і нові комп’ютерні класи з новою операційною системою. Методист ММК О.О. Адаменко роз’яснив чим вона відрізняється від звичного Windows. В школах проводиться планове навчання вчителів, які отримали нову техніку.

У якості домашнього завдання заступникам директорів шкіл було запропоновано пройти на платформі EdEra – інтерактивний онлайн-курс «Управління школою. Практикум».

 

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань