Міський етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка

початок.jpg

"Тарас Шевченко! Досить було однієї людини, щоб урятувати цілу націю!" - так сказав Остап Вишня про нашого Кобзаря. Ці слова стали темою власного висловлення для учнів 11 класу на ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного імені Тараса Шевченка, що відбувся в суботу 03 листопада 2018 року по всій Одеській області, зокрема і в м. Чорноморську в приміщенні гімназії.

Творчий конкурс імені великого поета став традиційним для наших школярів 5-11 класів. Цікавими були цьогоріч завдання, вони стосувалися головних подій із життя Тараса Григоровича, його творчості. А учням 5 класу запропонували відновити прислів'я про поета. Обов'язковим завданням були власні висловлення, темами яких стали слова Є. Сверстюка, К. Станіславського, А. Церетелі, О. Гончара, М. Палієнка про Тараса Шевченка.

Творчі роботи ускладнювалися додатковими мовними завданнями, що дало можливість виявити тих учнів, які добре знають творчість поета, вміють аналізувати і міркувати, а ще володіють мовними нормами, мають навички з усіх розділів мовознавства.

ВІТАЄМО учнів Чорноморської гімназії, ЗОШ2, ЗОШ4, ЗОШ 6, ЗОШ 7, ОЗОШ, які мають призові місця.

Дякуємо за роботу вчителям української мови та літератури, які готували дітей до конкурсу, які були залучені до вирішення організаційних питань.

 

 

 

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань