Презентаційний етап ІІІ міського педагогічного коворкінгу

Спікери.jpg

Сьогодні, 09 січня 209 року, на базі Чорноморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 відбувся презентаційний етап  ІІІ міського педагогічного коворкінгу. Це сучасний міжгалузевий формат презентації кращого педагогічного досвіду

На дистанційний етап коворкінгу було представлено 30 робіт педагогічних працівників закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти міста. Після тривалої роботи групи експертів, було визначено 10 найбільш цікавих та актуальних робіт і їх авторам було запропоновано взяти участь у презентаційному етапі, спробувати себе у ролі спікерів.

За правилами коворкінгу, всі спікери мали можливість спочатку презентувати свою роботу за 1 хвилину («презентація у ліфті»). Після цього аудиторія слухачів провела голосування та визначила 4х учасників, які отримали можливість поділитися власним досвідом, провести презентацію у повному форматі з елементами майстер-класу.

Кошева Анжела Миколаїівна, вчитель – логопед ДНЗ № 5 «Теремок», розкрила секрети як можна ігровими засобами допомогти дитині позбавитися різних мовленнєвих проблем та уникнути дисграфії (часткове порушення процесу письма у школі), якщо вчасно побачити передумови виникнення подібних проблем. Як правильно формувати звуковимову та фонематичний слух. Як визначити та збагатіти – словниковий запас дитини. Наскільки важливо своєчасно розвивати зв’язне мовлення. Анжела Миколаївна продемонструвала величезну кількість яскравого ігрового матеріалу, який приводить до позитивного результату. Потрібні спільні бажання та зусилля  батьків, вихователів, вчителів і логопедів і тоді можна допомогти дитині попередити дисграфію, відповідно, покращити результат навчання.

Доценко Віра Федорівна, директор ЗОШ №2, виступала як учитель історії. І ділилася власними спостереженнями і дослідженнями як розвинути природні задатки та нахили дитини, допомогти їй розвинути здібності та привести до успіху у розвитку обдарованості через формування базових компетентностей на уроках історії та у позаурочний час. Віра Федорівна розробила і презентувала власний алгоритм з п’яти чітких  кроків, які можуть привести дитину до успіху у майбутньому.

Скоблікова Олена Володимирівна, заступник директора з НВР школи №4, виступала як учитель початкових класів і презентувала свою роботу «Антисуржик або формуємо культуру мовлення». Так, все закладається у дитинстві. Але й дорослим було цікаво виконати дидактичні вправи.   Актуальність даної роботи є очевидною, вона полягає в необхідності урізноманітнення форм роботи на уроках української мови для формування та розвитку в учнів  ключових компетентностей: вільне володіння державною мовою, здатність спілкуватися рідною мовою.

Кочетова Оксана Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи школи №3, також представляла свою роботу як вчителя початкових класів: «Використання технологій розвитку критичного мислення учнів початкових класів на уроках української мови і літературного читання в освітньому процесі НУШ». Ми маємо навчити дітей не тільки грамоті, а й умінням розвиватися, креативно мислити, навчатися протягом життя і критично мислити щоб не давати маніпулювати собою. А це можна виховати, якщо навчитися задавати правильні запитання, навчитися шукати інформацію, аналізувати отриману інформацію, повторювати прості але дієві вправи. Оксана Олександрівна довела, що дорослим теж корисно грати у дитячі ігри, розв’язувати головоломки, грати разом з дітьми у настільні та  комп’ютерні ігри. Важливо не тільки навчати, а й навчитися слухати дітей, разом шукати відповіді на різноманітні запитання.

Аудиторія слухачів була з понад 50 педагогів різних за віком, за стажем роботи, за фаховою освітою, за власним досвідом роботи. Але всім було цікаво.

Всі кращі роботи коворкінгу будуть в подальшому представлені на засіданнях предметних методичних об’єднань, на міських семінарах і відправлені для публікації у фахові видання.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань