Міський квест для учнів 10 класів за темою “100-річчя Української революції та боротьби за збереження державності”

P90510-132516.jpg

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності Президентом України 22 січня 2016 року підписано Указ № 17 “Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917–1921 років”.

Згідно з планом заходів із відзначення цього ювілею та з метою донесення інформації про ті події, виховання патріотизму, підвищення інтересу до історії України, зокрема в учнівської молоді,  було проведено 10 травня 2019 року міський історичний квест для учнів 10 класів за темою “100-річчя Української революції та боротьби за збереження державності”. У міському квесті взяли участь 9  команд від кожної школи, до складу  яких входило 5 учасників (учні 10-х класів).   Місцем проведення квесту був  міський парк “Молодіжний”.

Кожна команда проходила  8 станцій-етапів, де помічники ведучого (вчителі історії або найбільш ерудовані учні ) давали командам завдання. Вони ж оцінювали виконання завдань і виставляли оцінки в маршрутному листі. Після проходження попередньої станції помічники ведучого давали для команди завдання-перепустку, виконавши яке, команда  могла вирушати на наступну станцію.

Основні теми, які відповідали назвам станцій:

1.Персоналії в подіях Української революції 1917-1921 рр.

2. Документи.

3. Хронологія даного періоду.

4. Карти.

5. Символи періоду революції.

6.Культурне і духовне життя за доби Української революції.

7. Фотопам’ятки.

8. Політичні партії.

9. Міжнародні відносини.

На виконання завдань відводилось  10 хвилин на кожній станції і оцінювалось максимум  15 балів. Якщо команда раніше відведеного часу справляється з завданням, то отримувала бонус (1 хв., 2 хв. І т.д.). Кожна хвилина — 1 бал.

Кращими за підсумками проходження квесту були команди: Чорноморської гімназії №1 (кер. Гудовик О.Я.), Чорноморської ЗОШ №7 (кер. Орлова О.П.), Чорноморської ЗОШ №3 (Овчиннікова Ж.М., Островерхова Н.А.), Олександрівської ЗОШ (кер. Багмат Т.А.).

Під час підготовки до квесту учні  знайшли багато цікавої та нової для себе інформації про ті часі.

Дякуємо всім вчителям історії, які готували команди і брали участь у проведенні гри!

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань