Школа молодого педагога!

IMG_20191008_151715.jpg

8 жовтня 2020 року  знову розпочала роботу міська Школа молодого педагога для вчителів з невеликим досвідом педагогічної діяльності.

Мета Школи допомогти молодим фахівцям набути професійних компетентностей, допомогти в методичній роботі, роботі з батьками.

На перше заняття молоді вчителі чорноморських закладів освіти прийшли до міського методичного кабінету відділу освіти Чорноморської міської ради, де вони познайомилися з колегами та пройшли вхідне тестування.

Цього разу з молодими вчителями зустрілися методисти та керівники гуртків  закладів позашкільної освіти, які цікаво розповідали про різноманіття гуртків:

методист БДЮТ Ольга Горбачова,

методист ЦНТТУМ Світлана Ольшанська,

керівники гуртків ЦЕНТУМ Світлана Макарова та Ліна Бодян-Постойко. Свої виступи працівники закладів позашкільної освіти  супроводжували фотографіями з досягненнями гуртківців (ЦЕНТУМ), роздали рекламні листівки з розкладами роботи гуртків (ЦЕНТУМ, ЦНТТУМ), звернули увагу на форми роботи з батьками (БДЮТ, ЦНТТУМ).

Важлива взаємодія школи та закладів позашкільної освіти у створенні умов всебічного та гармонійного розвитку дітей нашого міста. До такого висновку прийшли учасники зустрічі.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань