Розбудова внутрішньої та зовнішньої системи забезпечення якості шкільної освіти

01.11.2019.jpg

Сьогодні, 01.11.2019 на базі Одеського національного університету ім І.І.Мечникова відбувся презентаційний семінар управління державної служби якості освіти в Одеській області “Розбудова внутрішньої та зовнішньої системи забезпечення якості шкільної освіти”.

Семінар організований за участю Асоціації міжнародних питань та Чеською шкільною інспекцією.

Учасники семінару мали можливість ознайомитися з досвідом роботи колег з Чехії. Онджрей Андріс, заступник головного шкільного інспектора Чеської Республіки розповів про якість освіти та шляхи ії оцінювання в Чехії.

Але більша частина семінару була присвячена питанням розбудови внутрішньої та зовнішньої системи забезпечення якості освіти в Україні. Розмова була як про оцінювання освітнього середовища і управлінського процесу під час самооцінювання та інституційного аудиту в закладах загальної середньої освіти, так і про оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників та здобувачів освіти.

Державну службу якості освіти представляли — директор департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України Юрій Вергун і начальник відділу профільної і спеціальної освіти управління роботи із закладами загальної середньої та дошкільної освіти департаменту інституційного аудиту ДСЯО України Надія Жуган.

Від міста Чорноморськ у семінарі взяли участь заступник начальника відділу освіти Чорноморської міської ради Чегаринська Ксенія Іванівна та директор Чорноморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Колодинська Тетяна Василівна.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань