Школа лідерів Чорноморська встановить стелу на переправі

4895883420856714948044715449464465193959424o_5c251c0a519e2.jpg

В 2017 році представництво Асоціації Німецьких Народних Університетів в Україні (DVV International Ukraine) у партнерстві із Всеукраїнською асоціацією викладачів історії «Нова Доба» оголосила конкурс історичних дослідницьких проектів для молоді. Тема конкурсу: «Історія моєї громади: Минуле для спільного майбутнього».

Ми вирішили, що цей конкурс як раз для нас, тому що він: по-перше, командний, по-друге, підходить під нашу вікову категорію (від 14 до 18 років), втретє, можемо свою дослідницьку роботу виконати у вигляді відео роботи, а це в нас вже непогано виходило.  Комунікація організаторів конкурсу з групами здійснювалась через тюторів (керівників команд).

Взимку 2018 року ми подали заяву для участі у конкурсі, а в березні вже розпочали роботу над своїм проектом (писали сценарій, знайомились з документами в архіві Виконкому, брали інтерв’ю у жителів, знімали та монтували), в якому хотіли розповісти про своє місто і, водночас, створити для своєї громади історичний бренд – невеличку відео екскурсію містом.

Протягом квітня-травня 2018 року журі оцінювало надіслані роботи та відбирало команди переможців.  І, ось, в червні ми в Києві – одна з команд-переможців. А командам, які представлять найцікавіші Дослідницькі проекти, обіцяно надати фінансову підтримку для втілення заявлених пропозицій. Сказано – зроблено. Наша команда отримала 10 тис. Грн (хоча, спочатку нам обіцяли 18тис.). Також за підсумками проекту наша команда «Школи лідерів» та керівники Юлія Кавун та Тетяна Чорноморець) отримали сертифікат від організаторів.

Переможці конкурсу брали участь у молодіжній академії EUSTORY, що відбулася у листопаді 2018 року в Берліні. Нашу команду повинна була представляти Владислава Маслова, але в Берліні вона так і не була.

На виграні гроші ми вирішуємо зробити щось корисне для нашого міста, а саме, стелу-пам’ятку на паромній переправі для тих, хто відвідує та підгодовує лебедів. І в 99% це робить на шкоду пернатим гостям.

Восени працюємо над проектом нашої стели, який буде здійснювати компанія ART MIX. Але поки пройшли всі організаційні етапи, вже встановлювати було недоцільно – зима закінчувалася.

І, ось, в листопаді 2019 року, ми отримали дозвіл на розміщення нашого довгоочікуваної стели.

Хочемо подякувати всім, хто допоміг нам в створенні стели – це команда ART MIX, головний спеціаліст відділу освіти Ірина Володимирівна Василенко, журналіст Валерій Погребняк, дизайнер Оксана Соколова, фотограф Володимир Латенко, Екологічний центр.

Куратор «Школи лідерів» Юлія Кавун

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань