Новорічні свята продовжуються

IMG_4356.jpg

«На порозі Новий рік» – під такою назвою до 19 січня проходитиме виставка образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва у Будинку дитячої та юнацької творчості.

В експозиції виставки представлено понад 30 кращих робіт гуртків образотворчого мистецтва «Художня творчість» (керівник Зінаїда Федорова) та «Образотворче мистецтво» (керівник Валентина Ковальчук). Усі малюнки вражають своєю різноманітністю – це  чарівні снігурочки та сніговики, фантастичні звірята, новорічні ялинки та зимові пейзажі. Представлені роботи дуже різноманітні та багатогранні, виконані в різних техніках: акварель, гуаш, пастель, олівець.

На виставці можна ознайомитися з новорічною композицією, яка захоплює оригінальністю, яскравою декоративністю, гуртка «Умілі руки». Роботи виготовлені з фанери за допомогою лобзика. Досвідчений педагог Марія Ковальська навчає дітей прийомам пиляння, формує знання про процеси оздоблення виробів з деревини, вчить самостійно обирати вид художнього оздоблення та розробляти малюнки.

Дитячі роботи привертають увагу своєю щирістю, безпосередністю, відкритістю та особливою енергетикою. Ці роботи випромінюють тепло, позитив і гарний настрій.

Цікава подача виставки створює атмосферу новорічних свят кожному хто проходить біля скляних вітрин Будинку творчості (вул. Спортивна, 10).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань