Х міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

вчителі.jpg

08 лютого 2020 року, в Україні проходить фінальний етап ювілейного Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. 22 учасників і учасниць Одещини взяли участь у Конкурсі. Серед них учениці Чорноморської гімназії №1 – Албул Олександра 6(10) клас і Буга Яна 7(11) клас.

Організаторами і координаторами фінального етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка є Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Департамент освіти та науки обласної Одеської державної адміністрації, КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської області».

Відкриття фінального етапу розпочалося з перегляду вітального відеозвернення Міністерки освіти і науки України Ганни Новосад, яка, звертаючись до учасників і учасниць фінального етапу Х (ювілейного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, зазначила, що цей конкурс мотивує молодь до пізнання Шевченкової творчості.

Учасників конкурсу привітали ректор Комунального закладу вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», кандидат філософських наук, Задорожна Любов Кирилівна та науковий співробітник Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України, кандидат філософських наук, Дроздовський Дмитро Ігорович. У вітальній промові було наголошено, що цей конкурс переконує в понадчасовій актуальності Тараса Шевченка, творчість котрого допомагає осмислювати виклики сьогодення, критично аналізуючи дійсність і розбудовуючи українську державність.

Щороку вчителі української мови та літератури шкіл міста ретельно  готують учнів до участі у відомому конкурсі. Позаду міський, регіональний етапи. До фінального етапу привели своїх учнів вчителі Чорноморської гімназії №1 Верготі Лідія Танасіївна і Михайлова Тетяна Дмитрівна.

Щирі побажання перемоги нашим учасникам!!!

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань