«Впровадження інноваційних технологій під час проведення уроку з фізичної культури»

DSC05518.JPG

Систематичні заняття фізичними вправами впливають на розвиток учнів, зміцнення їхнього здоров’я. Поєднання занять з фізичної культури з навчанням підвищує його ефективність, оскільки фізичні вправи подовжують тривалість продуктивної розумової роботи. Під впливом занять з фізичної культури відбуваються значні зміни в організмі школярів, підвищується їх стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища. Учні краще пристосовуються до сучасних умов життя, менше хворіють.

Велика роль у досягненні таких результатів належить урокам фізичної культури. Тому 12 лютого 2020 року в Чорноморській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів №1 було проведено майстер-клас на тему: «Впровадження інноваційних технологій під час проведення  уроку з  фізичної культури» учителем фізичної  культури, вчителем-методистом Фефеловою Ольгою Дмитрівною, в якому взяли участь близько 20 учителів фізичної культури зі всіх шкіл міста.

Метою заходу було: збагачення теоретичного та практичного досвіду учителів та заохочення їх до оптимізації уроків фізичної культури за допомогою інноваційних технологій.

Перед учителем  стояло завдання:  передача свого досвіду роботи шляхом прямого і коментованого показу послідовності дій, методів, прийомів і форм педагогічної діяльності та  спільне відпрацювання методичних підходів.

Під час проведення майстер-класу  присутні мали можливість ознайомитися з інноваційними підходами до проведення уроків фізичної культури в школі, познайомились з нестандартним обладнанням на уроках фізкультури,  основними елементами техніки з різних ігрових видів спорту та використання їх у процесі викладання.

В ході проведення майстер-класу вчитель використала нестандартне обладнання, яке виготовила разом з учнями для проведення уроків фізичної культури та свої методичні знахідки.

Під час практичної частини майстер-класу учасники продемонстрували та обговорили досвід зі  застосування інноваційних технологій  та їх впровадження при проведені естафетних змагань.

Майстер-клас пройшов на високому педагогічному рівні і завершився рефлексивним блоком, під час якого педагоги поділилися враженнями від побаченого та обмінялися думками.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань