Лабіринтами країни творчості

семінар 13.02.2020 б.jpg

На базі Чорноморської школи № 6 сьогодні — 13 лютого 2020 року пройшов міський семінар-практикум "Лабіринтами країни творчості"для вчителів трудового навчання та технологій.

На семінарі були представлені сучасні  інноваційні прийоми роботи на уроках трудового навчання: цікаві варіанти контролю знань з техніки безпеки, використання ребусів та інше. Вчителі обмінювалися досвідом використання нових, іноді незвичних матеріалів для творчості на уроках обслуговуючої праці.

Вчителі обслуговуючої праці Чорноморської школи №6 Балюк Анастасія Сергіївна та Данилюк Вікторія Олексіївна провели авторський  майстер-клас на тему: "Нове життя старих речей", де вчителів обслуговуючої праці ознайомили з різноманіттям технік надання старим речами нового життя. Учасники семінару виготовили для себе прикраси з чоловічих краваток, з кілець для карнизу.

Працювали завзято, з натхненням. Результат вразив.

За результатами навчання на уроках обслуговуючої праці немає зовнішнього незалежного оцінювання, немає цього предмету  в переліку державної підсумкової атестації, але саме на цих уроках дівчата набувають необхідних в житті навичок берегині і розвивають свої творчі здібності.

Вже шостий рік поспіль учениці шкіл міста Чорноморськ займають призові місця на обласному етапі всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці.

За результатами олімпіади 20219/2020 н.року на обласному етапі посіли:

1 місце — Нікандрова Єлизавета, ученицяя 10 класу ЗОШ № 2

                   (вчитель Кучерявенко О.М.)

2 місце — Бардай Олена, учениця 11 класу ЗОШ № 6 (вчитель ДанилюкВ.О.)

3 місце — Рибак Елизавета, учениця 9 класу ЗОШ № 2

                   (вчитель Кучерявенко О.М.).

 Це надзвичайно продуктивний результат творчої співпраці вчителів міського методичного об'єднання вчителів обслуговуючої праці, яке очолює В.О.Данилюк.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань