Виховання основ екологічної грамотності

mini_1.jpg

Цікаво і насичено пройшов семінар-практикум  «Подорож рідним краєм»

26 лютого 2020 року на базі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 10 «Росинка». Учасниками заходу стали педагоги дошкільних закладів міста Чорноморськ.

«Сьогодні є необхідність в підвищенні екологічної грамотності кожної людини незалежно від віку та професії. Починати екологічне виховання необхідно з дошкільного віку, бо погіршення здоров’я дошкільників, що стало фактом останніх років, багато в чому залежить від їхньої екологічної освіти», зазначила на початку семінару Віра Якименко, завідувачка ДНЗ №10 «Росинка». Далі вихователь-методист закладу Ганна Сагайдак акцентувала увагу присутніх на напрямах, які варто поєднувати: формування здорового способу життя, усвідомленого ставлення дітей до свого здоров’я; підвищення рівня екологічної свідомості, пізнавання природи через різноманіття форм рухової активності, розповіла про цілеспрямовану і послідовну реалізацію проєкту з екологічного виховання в кожній віковій групі ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 10 «Росинка». Суттєвим моментом щодо екологічного виховання в закладі  є участь дітей, вихователів, батьків вихованців в міському проєкті  Екотерапія, співпраця з ековолонтером Станіславом Пасічником.

У практичній частині семінару педагоги переглянули інтегроване заняття в ІІ старшій групі «Подорож рідним краєм», яке підготувала і провела вихователька Галина Чигрин. Дошкільнята з задоволенням розповіли про  правила доцільного  природокористування, про чистоту природного довкілля, про особисте відношення до природи рідного краю. «Взаємодія вихованців з природою в процесі екологічного виховання базується на діяльнісному підході, оскільки діяльність розвиває психіку дитини, рухову активність і робить дитину більш міцною і здоровою», впевнена Галина Іванівна.

По закінченню присутні із задоволенням прийняли участь у методичному турнірі «Екологічний калейдоскоп», який провела Сагайдак Г. В.

 

 

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань