ІІ Всеукраїнське заняття доброти

1112.jpg

Як зробити так, щоб на вулицях нашого міста стало менше безпритульних песиків та котиків? Педагоги дошкільних навчальних закладів міста Чорноморськ вважають, що вирішити цю проблему можна завдяки просвітницькій роботі.

         02 березня 2020 року дошкільні навчальні заклади міста, а саме: ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 5 «Теремок», ДНЗ (ясла-садок) № 6 «Сонечко», ДНЗ (ясла-садок) № 8 «Перлинка», ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 10 «Росинка», ДНЗ (ясла-садок) № 12 «Снігуронька», ДНЗ (ясла-садок)  № 14 «Горобинка», ДНЗ (ясла-садок) № 20 «Чебурашка»,Чорноморський НВК «спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів інтенсивної педагогічної корекції - ДНЗ компенсуючого типу» долучилися до «ІІ Всеукраїнського заняття доброти». Захід організовано за підтримки Міністерства освіти і науки України (лист МОН України № 4/435-20 від 28.01.2020 р.), Благодійним фондом «Щаслива лапа». При організації тематичних занять були враховані вікові особливості дітей. Любити тварин, бути милосердними та небайдужими до тих, котрі самі захистити себе не в змозі закликали учасники «Другого Всеукраїнського заняття доброти».

 

         З метою розвитку у вихованців моральних і естетичних понять, пізнавального інтересу до життя тварин педагоги в процесі проведення занять використовували художнє слово, твори музичного та образотворчого мистецтва, розповідали дітям, що тварини це не домашні іграшки, їм потрібна увага і турбота. В ігровій формі вчили дітей бути добрішими, більш відповідальними, акцентували увагу вихованців на тваринах, які потребують допомоги людини, про те, як правильно за ними доглядати, адже важливо навчити дбайливо ставитися до тварин, прищепити дітям повагу і співчуття до живих істот. Спільно з батьками і виховательками діти підготували малюнки і поробки присвячені проблемі безпритульних тварин.

         Важливо, вести систематичну пропагандистську роботу щодо попередження жорстокого поводження з тваринами. Хочеться вірити, що наші діти будуть набагато гуманніше до чотирилапих друзів, ніж сучасні дорослі!

 

 

 

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань