Нейропсихологічний аспект в логопедичній роботі

фото 1.jpg

18 травня 2021 року на базі міського методичного кабінету відділу освіти Чорноморської міської ради  Одеської області  відбувся воркшоп «Нейропсихологічний аспект в логопедичній роботі», спікер - Анжела Кошева, вчитель-логопед ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 5 «Теремок» Чорноморської міської ради Одеської області.

Воркшоп (workshop – «робоча майстерня») означає демонстрацію робочого процесу майстра для спеціальної аудиторії з метою поділитися практичними навичками в будь-якому ремеслі. Учасники заходу вчителі — логопеди, практичні психологи, вихователі, вихователі методисти закладів дошкільної освіти міста.

Анжела Миколаївна розкрила закономірності та строки визрівання структур головного мозку, надала рекомендації щодо застосування нейропсихологічних методів та прийомів в освітньому процесі, розглянула питання щодо перспективністі та наступністі між закладом дошкільної освіти та початковою школою.

Була представлена презентація з теми та проведена практична робота з колегами з використанням різноманітних нейропсихологічних ігор.

Навчання пройшло  невимушено, цікаво. Учасники під час проведення рефлексії зазначили, що дидактичні матеріали Анжели Миколаївни зрозумілі, доступні та обов’язково будуть використовуватися у практичній діяльності.

Організатор воршопу Алла Керізь, методист міського методичного кабінету відділу освіти Чорноморської міської ради.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань