Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям

04_cc7c6.jpg

Для призначення державної допомоги, до органу соціального захисту, за умов пред’явлення паспорту та іден. коду, надаються такі документи:

  1. Заява про призначення допомоги, що складається за формою, затвердженою Мінпраці.
  2. Декларацію про доходи та майновий стан осіб, що звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї).
  3. Довідка про наявність та розмір земельної ділянки (паю).
  4. Довідки про доходи (спеціального зразка, затвердженні Міністерством праці) всіх працездатних членів родини за попередні шість місяців, що передують місяцю звернення.

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям надається сім’ям, які мають середньомісячний сукупний дохід, нижчий від прожиткового (гарантованого) мінімуму для сім’ї.

Допомога може бути призначена та виплачена за місцем фактичного проживання заявника, за умови надання довідок про не перебування на обліку в управлінні соціального захисту за місцем реєстрації на всіх членів родини.

У разі коли повнолітні члени родини проживають разом, але зареєстровані за різними адресами, допомога призначається на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї , який проводиться соціальними інспекторами органів соціального захисту та складається за формою, затвердженою Міністерством праці.

Допомога призначається кожні шість місяців починаючи з місяця, в якому подано заяву з усіма необхідними документами.

Розмір державної соціальної допомоги визначається як різниця між прожитковим (гарантованим) мінімумом для сім’ї та її середньомісячним сукупним доходом, але не може бути більшим ніж 75 відсотків прожиткового мінімуму для сім’ї.

 

Документи, необхідні для призначення допомоги, подаються особою, яка претендує на призначення допомоги, особисто.

Звернутись до управління соціальної політики Чорноморської міської ради особисто за адресою: вул. Хантадзе, 8 А, каб. 1,  тел. 2-56-31.

Графік роботи: понеділок- четверг з 8-00 до 17-00; п’ятниця з 8-00 до 12-00, обідня перерва з 12-00 до 13-00.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань