Допомога на дітей одиноким матерям

dopomoga.jpg

Для призначення державної допомоги, до органу соціального захисту, за умов пред’явлення паспорту та іден. коду, надаються такі документи:

  1. Заява про призначення допомоги, що складається за формою, затвердженою Мінпраці.
  2. Витяг(оригінал) з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження дитини, виданого відділом державної реєстрації актів цивільного стану із зазначенням підстави внесення відомостей про батька дитини до актового запису про народження дитини відповідно до абзацу першого частини першої статті 135 Сімейного кодексу України .
  3. Копія свідоцтва про народження(з пред’явленням оригіналу).
  4. Декларацію про доходи та майновий стан осіб, що звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї).

Відповідно до статті 18-1 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» право на допомогу на дітей одиноким матерям мають  право одинокі матері, які не перебувають у шлюбі, якщо у свідоцтві про народження дитини відсутній запис про батька або запис про батька проведено в установленому порядку органом державної реєстрації актів цивільного стану за вказівкою матері.

Жінка, яка має дітей від особи, з якою вона не перебувала і не перебуває у зареєстрованому шлюбі, але проживає разом, веде спільне господарство та виховує дітей – права на одержання допомоги одиноким матерям не має.

Допомога призначається кожні шість місяців починаючи з місяця, в якому подано заяву з усіма необхідними документами.

Розмір допомоги дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, що передують місяцю звернення.

 

Документи, необхідні для призначення допомоги, подаються особою, яка претендує на призначення допомоги, особисто.

Звернутись до управління соціальної політики Чорноморської міської ради особисто за адресою: вул. Хантадзе, 8 А, каб. 1, тел. 2-56-31.

Графік роботи: понеділок-четверг з 8-00 до 17-00; п’ятниця з 8-00 до 12-00, обідня перерва з 12-00 до 13-00.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань