"Меч Катана" завоювали чорноморці!

IMG_7874.JPG

8-9 квітня в м.Чорноморськ  пройшов Відкритий Кубок з карате "Katana Cup 2017". Змагання зібрали 750 спортсменів з 14 областей України та гостей республіки Молдова, всього 59 команд.

Організатори проведення турніру - спортивний клуб "Катана", відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Чорноморського міської ради, Українська Федерація Карате. Змагання пройшли в рамках заходів присвячених Дню міста. В рамках турніру пройшов етап Кубку України з карате, для спортсменів старше 18 років.

На урочистому відкритті були присутні начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Одеської обласної адміністрації - Березуцький В'ячеслав Олександрович, заступник міського голови  Чорноморська - Крук Юрій Юрійович, голова фракції "Солідарність" депутатського корпусу Чорноморського міської ради - Бузько Юрій Іванович, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту - Фурсова Світлана Петрівна.

Велика кількість спортсменів, високий рівень змагань і хороша організація проведення створювали атмосферу високої конкуренції і боротьби за медалі. Змагалися діти від 6 років і старше, включаючи дорослих, в індивідуальних категоріях і командних категоріях у спортсменів старше 14 років. Чорноморські каратисти клубу "Катана" серйозно готувалися до домашньої зустрічі гостей і заявили на змагання 50 найкращих спортсменів. 

За результатом змагань - перше місце в командному заліку завоювали спортсмени Чорноморська, 10 золотих медалей, на другому місці спортсмени клубу "Чемпіон", 7 золотих медалей, трійку кращих команд замикає одеський клуб "Легіон".

Переможцями стали: Суханов Роман, Рожков Дмитро,Осадчук Наталія, Мандажі Іван,

Ватан Кирило, Кравченко Катерина, Запорожченко Галина, Федоров Ярослав.

Всього клубом "Катана" завойовано 10 золотих, 7 срібних і 18 бронзових медалей. Головний трофей і Кубок переможця - "Меч Катана", став нагородою для наших спортсменів.

Чорноморський клуб підтвердив свій статус одного з лідируючого клубу в Україні в рамках Олімпійського виду спорту - карате.

   

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань