Змагання «Веселі старти»

26 липня 2018 року у рамках міської програми «Спорт для всіх» проводились змагання «Веселі старти» серед дитячих спортивно-оздоровчих груп. У змаганнях брали участь 4 команд. Змагання проводились на баскетбольному майданчику ЗОШ №4. В програму змагань входили 9 естафет: «Ведення м’яча», «Поварчук», «Кенгуру», «Вінні Пух», «Переправа», «Перенесення вантажу», «Водовоз», «Передай-сідай», «Конкурс капітана». Атмосфера на змаганнях буда веселою та дружньою. Вболівальники активно підтримували свої команди.

Переможцем цих змагань стала команда «Чорноморськ» під керівництвом інструктора Георгія Головацького, друге місце посіла команда «220 Вольт» інструктора Алли Стадницької, а третє місце зайняла команда «Гребля» інструктора Ігоря Вескребенцева.

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та призами відділу у справах сім`ї, молоді та спорту Чорноморського міської ради.