Відкриття комплексного спортивного майданчика

mini_1.jpg

                1 листопада 2018 року на внутрішньодворовій території,  за адресою вул. Паркова,8,  відбулося урочисте відкриття після реконструкції комплексного спортивного майданчика. Його площа складає 550 кв.м, яка повністю вкрита тартановим покриттям, і є дуже зручною, оздобленою всім необхідним, зоною для стрітболу, баскетболу, футболу, гандболу, волейболу та інших ігор з м’ячем.

                На спортивне свято завітали представники міської влади, депутати, робітники КП « МУЖКГ» - підприємства,  яке виступило замовником робіт і  здійснило реконструкцію майданчика, та головні учасники події – діти – спортсмени.

                Міський голова, Валерій Якович Хмельнюк, звернув увагу присутніх на те, що реконструкції та будування спортивних майданчиків в нашому місті проводяться постійно і  будуть продовжені  в майбутньому. Спортивний майданчик облаштували за кошти міського бюджету за ініціативою громадської організації «Міська Баскетбольна Федерація». Голова цієї організації, Дмитро Михайлович Нарівончик,  зазначив, що сильні тілом та духом діти -  запорука успішного майбутнього нашої країни. В його промові, також, прозвучало прохання до молоді бережливо ставитись до міського майна і бути його справжніми господарями.

               

                Подарунками для всіх присутніх на заході стали виступи Валерії Кудрякової та студії сучасного танцю «SPLASH». На завершення вихованці БК «Пірати»  провели матчеву зустріч між командами.

 

                Довідково:

- під час реконструкції проведена заміна огорожі 96,6 м заввишки 3 м;

- встановлено нові футбольні ворота, баскетбольні щити;

-  зроблено тартанове покриття товщиною 15 мм з розміткою для гри в міні футбол, гандбол - ручний м'яч і баскетбол.

 

 

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань