АМПУ буде щільніше працювати зі стивідорами Чорноморського морського порту

IMG_0494.JPG

Райвіс Вецкаганс, керівник Адміністрації морських портів України відвідав термінали морського порту «Чорноморськ», де ознайомився з портовими потужностями і гідротехнічною інфраструктурою. Також, на зустрічі керівництво морського порту представило презентацію перспективного плану розвитку гавані.

В ході візиту було обговорено актуальне для порту питання проведення днопоглиблювальних робіт і прискорення процесу відведення землі, від рішення якого безпосередньо залежить процедура реконструкції причалів. Крім того, Райвіс Вецкаганс приділив увагу інвестиційним проектам і питанням майнових відносин між портовою адміністрацією та державною стивідорною компанією ДП «МТП «Чорноморськ».

«Наш пріоритет в порту «Чорноморськ» прозорий і зрозумілий. Після вирішення питання днопоглиблення та землевідведення порт має всі шанси стати великим зерновим хабом. Тому наші плани в цій частині –більш тісна співпраця зі стивідорними компаніями Чорноморського морського порту, зокрема, в напрямку днопоглиблення», – зазначив Райвіс Вецкаганс.

Керівники АМПУ відвідали термінали приватних портових операторів, що працюють на території порту: ТОВ «СП Рісоіл Термінал», ТОВ «Трансбалктермінал», ТОВ «Трансгрейнтермінал» і ТОВ «Іллічівський зерновий порт», які також назвали якнайшвидше проведення днопоглиблювальних робіт ключовою умовою подальшого ефективного функціонування в порту стивідорного бізнесу.

«Наше завдання сьогодні – забезпечити рівноправні і комфортні умови для розвитку державно-приватного партнерства і всіх портових операторів. Тоді і порт, і бізнес будуть розвиватися, що, в кінцевому рахунку, збільшить бюджетні відрахування», – зазначив керівник Адміністрації Іллічівського морського порту Геннадій Скворцов.

Нагадаємо, в п'ятницю, 03 лютого в ході зустрічі з представниками днопоглиблювальних компаній Ukrainian Dredging Day два проекти проведення днопоглиблення в морському порту «Чорноморськ» були виділені в якості ключових серед робіт з капітального інвестування на поточний рік.

Прес-центр Адміністрації Іллічівського морського порту

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань