Застереження щодо перерахування власних коштів на підставні телефонні дзвінків

Tel.jpg

Управління Державної казначейської служби України у м. Чорноморську Одеської області повідомляє, що на телефонну «гарячу» лінію Казначейства стали надходити звернення громадян, які отримували телефонні дзвінки від осіб, що представлялися працівниками Відділу контролю соціальних виплат з Києва, з вулиці Бастіонної, 6, та пропонували повернути цим громадянам кошти за раніше придбані ними неякісні речі (харчові добавки, пояси проти радикуліту) з умовою попередньої сплати покупцями «страхового внеску» в розмірі 3-4 тис. грн., у зв’язку з цим, Державна казначейська служба України (Казначейство) вважає за доцільне застерегти від подібних «страхових» перерахувань коштів.

Зважаючи на вищевикладене, Казначейство, яке знаходиться за адресою: місто Київ, вулиця Бастіонна, 6, доводить до відома, що Відділу контролю соціальних виплат в своїй структурі не має, повернення покупцям коштів за придбані ними товари до компетенції Казначейства не належить.

Казначейство застерігає громадян щодо перерахування ними власних коштів на підставі подібних телефонних дзвінків і пропозицій та радить звертатися у таких ситуаціях до правоохоронних органів.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань