Привітання міського голови з Днем міста

mer.jpeg

Шановні чорноморці!

Від щирого серця вітаю Вас з 44 - ю річницею нашого улюбленого міста.

Свято Дня міста, як ніяке інше, об'єднує всіх нас, є одним з найбільш улюблених і шанованих. В цей день всі ми згадуємо основні віхи історії Чорноморська. Те, як наприкінці  50 - х років минулого століття розпочалося будівництво судноремонтного заводу і морського торгового порту; як пасажирський теплохід «Україна» першим увійшов в його акваторію; як з'являлися перші школи, лікарня, висотні будинки.

З особливою теплотою і вдячністю ми пам'ятаємо тих, хто будував і стояв біля витоків становлення сучасного Чорноморська. Упевнений, що в ті далекі роки, вони мріяли побудувати таке місто, яким ми бачимо його сьогодні: успішним, динамічним, красивим. Чи можна було тоді уявити, що на території, здавалося б «портового» міста, з’являться  десятки підприємств різного спрямування: виробництво морепродуктів, кави, рослинної олії, кабельної та поліграфічної продукції, світловий ілюмінації, бетону та багато іншого.

Звичайно, в цей день ми не тільки озираємося назад, згадуючи все добре, що було, але й ставимо перед собою нові цілі. Реалізовувати їх нам допомагає промисловий і транспортний потенціал Чорноморська - його підприємства. Особливі слова вдячності я висловлюю трудовим колективам. Ваш щоденний внесок у розвиток Чорноморська дозволяє йому впевнено займати лідируючу позицію серед кращих міст в державі.

Дорогі мешканці міста, від щирого серця бажаю Вам міцного здоров'я, невичерпної життєвої енергії, добробуту, сімейного тепла і затишку.

Вітаю Вас з Днем міста і наступаючим світлим святом Пасхи!

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань