Шановні чорноморці! Дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу! Вітаю Вас з Днем Перемоги над нацизмом!

mer.jpeg

День Перемоги для всіх нас - свято мужності, героїзму, самовідданості нашого народу. Перемога в травні 45 року була досягнута страшною ціною: мільйони загиблих; покалічені долі, зруйновані міста і села.

У цей день ми з болем в душі і щирою вдячністю згадуємо всіх, хто в жорстоких боях відстояв нашу свободу, звільнив рідну землю від нацизму.

Пам'ять про ветеранів, які пройшли через горнило війни, пам'ять про всіх, хто у післявоєнні роки відбудовував міста і села, буде жити в наших серцях вічно.

З болем і жалем ми усвідомлюємо, що це покоління йде від нас. Щороку учасників тих подій залишається все менше і менше. Сьогодні в нашому місті залишилося 37 учасників бойових дій 1941-1945 років. І наше спільне завдання - оточити їх своєю любов'ю і турботою.

У Чорноморську існують десятки програм, націлених  на надання допомоги, як ветеранам, так і всім незахищеним категоріям наших громадян. Більше 40 млн. грн. з міського бюджету спрямовано на ці цілі: безкоштовне зубопротезування, доплати до пенсій, безкоштовні медикаменти, компенсація за комунальні послуги для одержувачів субсидій, матеріальна допомога за заявами. Забезпечуємо учасників бойових дій, які цього потребують, газовими плитами, слуховими апаратами, засобами реабілітації. Щорічно з міського бюджету до свята наші ветерани отримують адресну матеріальну допомогу. Крім матеріальної підтримки, увагу і тепло дарують учасникам війни школярі нашого міста, відвідуючи їх вдома. Молодь виховується на кращих прикладах патріотизму і мужності.

На жаль, наша країна зустрічає цей день зі зброєю в руках. Сьогодні представники нового покоління встали на захист рубежів нашої держави, відстоюють суверенітет України, оберігають  мир і спокій наших сімей.

Шановні чорноморці, щиро бажаю Вам міцного здоров'я, довголіття, благополуччя  та невичерпної життєвої енергії. Нехай на нашій рідній українській землі панує мир і злагода.

Зі святом! З Днем Перемоги!

 

Міський голова

Валерій Хмельнюк

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань