Графік проведення виїзних прийомів співробітниками Центру у липні 2017 року

dopomoga_pravova.jpg

Чорноморська міська рада (каб. № 106)

06.07.2017     14:00 -15:00

13.07.2017     14:00 -15:00

20.07.2017     14:00 -15:00

27.07.2017     14:00 -15:00

Чорноморський міський центр зайнятості

05.07.2017      14:00 - 15:00

19.07.2017      14:00 - 15:00

Нагадуємо, на виконання Плану заходів з реформування територіальних органів Міністерства юстиції України та розвитку системи надання безоплатної правової допомоги, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 25.12.20015 № 2748/5 та доручення першого Міністра юстиції України від 14.01.2016 за № 1068/25-32-86, утворено Чорноморське бюро правової допомоги.

Бюро відкрило свої двері для громадян міста з 01 вересня 2016 року.

Основним завданням бюро є правопросвітництво у територіальній громаді, надання безоплатної первинної правової допомоги та забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції.

У січні цього року до Закону України "Про безоплатну правову допомогу" внесено зміни в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

Так, на сьогодні право на безоплатну вторинну правову допомогу мають такі категорії осіб:

- особи, які перебувають під юрисдикцією України, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до закону для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення, а також інваліди, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі, що не перевищує двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб.

- діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

- внутрішньо переміщені особи та громадяни України, які звернулися із заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб.

- особи, на яких поширюється дія Закону України "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту", а також іноземці та особи без громадянства, затримані з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення, з моменту затримання.

- ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особи, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, особи, які належать до числа жертв нацистських переслідувань.

- особи, які перебувають під юрисдикцією України і звернулися для отримання статусу особи, на яку поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

- особи, щодо яких суд розглядає справу про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи.

- особи, щодо яких суд розглядає справу про надання психіатричної допомоги в примусовому порядку.

- особи, реабілітовані відповідно до законодавства України.

За час діяльності Чорноморського бюро правової допомоги надано більше 700  юридичних консультацій з різних галузей права та прийнято понад 80 письмових звернень від громадян щодо представництва їх інтересів в суді та складання процесуальних документів. Серед найпоширеніших питань, з якими зверталися мешканці міста були спадкові, житлові, сімейні та земельні питання, а також питання щодо виконання судових рішень”.

Також, за період роботи Чорноморського бюро його співробітниками проведено більше 30 різноманітних правопросвітницьких заходів, серед яких лекції, семінари для вчителів, учнів, медпрацівників, робітників ДП “Укрпошта”, інвалідів, учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб, а також проведено з ініціативи Бюро круглі столи з Центром надання адміністративних послуг у м. Чорноморську, Чорноморським міським відділом державної виконавчої служби, та ін..

Зазначимо, що в межах співробітництва на базі Чорноморського бюро для громадян міста здійснюється безоплатне консультування психолога за попереднім записом.

Чорноморське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: м. Чорноморськ, вул. 1 Травня, 3, приміщення № 305, кімната № 105. Телефон: 5-02-26”.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань