Поздоровлення міського голови з Новим Роком та Різдвом Христовим!

mer.jpeg

Шановні чорноморці, від щирого серця вітаю Вас з наступаючим 2018 роком і Різдвом Христовим.

Традиційно напередодні нового року прийнято підводити підсумки і будувати нові плани. Рік, що минає, був різним - були успіхи і досягнення, переживання і труднощі, але завдяки напруженій спільній роботі - з більшістю проблем і викликів нам вдалося впоратися. За це я щиро вдячний вам, чорноморці. За вашу працьовитість, оптимізм і активну участь у житті міста.

Оцінюючи події і результати 2017 року, хочу зазначити, що ми не знизили темпів розвитку, а по більшості показників наростили економічний потенціал.

Очікуваний обсяг промислового виробництва на кінець 2017 року - 5,8 млрд. грн., що майже в 2 рази більше, ніж показник минулого року. Особливі слова вдячності висловлюю керівництву і трудовим колективам наших підприємств: «АДМ Іллічівськ», «Українська Чорноморська індустрія», «АКВАФРОСТ», «УКРКАВА», «ІСРЗ», Іллічівський морський рибний порт, «Тумен електро», «Лиман», «Південь - поліграф », «Люм'єр Україна» і багатьом іншим.

Вдячний я і нашим портовикам. На щастя, не виправдалися побоювання, пов'язані з роботою морського торговельного порту. І сам порт і його адміністрація завершують рік з позитивною динамікою зростання: 105% і 106% відповідно, що відображається на результатах роботи всієї транспортної галузі.

Середня заробітна плата в 2017 році очікується в розмірі 8500 грн.

Така динаміка розвитку економіки міста дозволяє стабільно наповнювати бюджет. У поточному році він значно перевиконаний.

Ми зберегли і посилили фінансування соціальних програм, спрямованих на надання допомоги нашим мешканцям. Через те, що в кінці року був підвищений тариф за квартирну плату, з 1 січня близько 5 млн. грн. будуть направлені на погашення підвищеної різниці тарифів на ці послуги для малозабезпечених громадян.

Озираючись на минаючий рік, ми бачимо, як погарнішало і змінилося на краще наше місто: проведені масштабні роботи з благоустрою, ремонту житлового фонду.

Ми не зупинили, а навпаки збільшили фінансування таких важливих для міста об'єктів та напрямків, як:

- берегоукріплювальні роботи;

- будівництво гімназії;

- початок реконструкції очисних споруд;

- міст через Сухий Лиман.

Значні роботи були проведені в сфері охорони здоров'я, на фінансування якої було спрямовано близько 50 млн. грн. Завдяки чому вдалося виконати капітальні ремонти приміщень лікарні, закупити необхідне обладнання.

 На освіту у поточному році в міському бюджеті було передбачено понад 200 млн. грн.

Особливі почуття гордості і захоплення ми відчуваємо за наших спортсменів, які прославляють Чорноморськ на світовій спортивній арені: Серьогіна Аніта - срібний призер з карате Всесвітніх ігор - 2017, Рилова Раїса отримала золото на Дефлімпіаді-2017 з пляжного волейболу.

Протягом року велику увагу було приділено і установам культури. Чорноморськ продовжує приймати гостей і учасників регіональних конкурсів, всеукраїнських та міжнародних фестивалів.

У наступаючому 2018 року нас чекають нові плани. Бюджет на майбутній рік буде напружений, але реальний. Його обсяг - 816,3 млн. грн.

Як і в попередні роки, робота міської влади буде орієнтована на поліпшення якості життя членів нашої громади. Упевнений, що ми зможемо вирішити нагальні та стратегічні питання майбутнього розвитку міста. Для цього потрібно продовжити працювати в єдиній зв'язці: разом працювати і разом йти вперед.

Новорічні свята одні з найулюбленіших. Вони дарують нам теплі зустрічі з друзями, душевне спілкування біля новорічної ялинки. Ми доклали максимум зусиль, щоб яскраво  оформити місто і створити радісну атмосферу свята. Нові об'єкти ілюмінації особливий захват і радість викликають у наших дітей, а вони - заряджають позитивом всіх оточуючих.

Шановні чорноморці, кожен з нас напередодні новорічних і різдвяних свят загадує бажання, з надією дивиться в майбутнє в очікуванні реалізації всіх планів. Щиро бажаю вам їх здійснення. Нехай 2018 рік принесе в кожну чорноморську родину любов, успіх, радість, щастя, мир і благополуччя.

 

Міський голова                  В.Я. Хмельнюк

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань